سرلشکر جعفری از غرفه "شباب المقاومة" بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) بازدید کرد


با دیگران به اشتراک بگذارید

سرلشکر جعفری از غرفه "شباب المقاومة" بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) بازدید کرد

در حاشیه برنامه‌های هیأت میثاق با شهدا بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع)، فرمانده کل سپاه خلال حضور در برنامه‌های این هیأت، از غرفه "شباب‌المقاومة" دفتر صدور انقلاب اسلامی بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) بازدید کرد.

تصویر و عکس سرلشکر جعفری از غرفه "شباب المقاومة" بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) بازدید کرد

به گزارش «نسیم آنلاین»، فارس نگاشت: در حاشیه برنامه های هیأت میثاق با شهدا بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع)، سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه مدافعان خلال حضور در برنامه های این هیأت، از غرفه « شباب المقاومة» دفتر صدور انقلاب اسلامی بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق بازدید کرد.

در حاشیه این دیدار سردار جعفری خلال مکالمه با مهمانان بحرینی حاضر در برنامه اضافه کرد: إن شاءالله خداوند به کارتان برکت دهد و با انجام برنامه ها و حرکت هایی مانند این کار شاهد افزایش توجه به برنامه های بین المللی در بسیج باشیم.

گفتنی است غرفه « شباب المقاومة» که به همت دفتر صدور انقلاب اسلامی بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) و با هدف تبیین و تفسیر اوضاع سیاسی کشورهای حوزه مقاومت اسلامی، آشنایی و همدلی میان جوانان کشورهای اسلامی و در نهایت تشکیل جبهه ضدآمریکایی و ضدصهیونستی در بین جوانان دنیا اسلام تشکیل شده است، در دهه اول محرم هرشب میزبان علاقه مندان و نگرانی مندان حوزه دنیا اسلام و وحدت اسلامی بود.

ضروری به ذکر است که برنامه های این غرفه هر شب به یک کشور اختصاص کشف کرده و میهمان مدعو که شامل خانواده محترم شهدا ،کارشناسان ،فعالان و دانشجویان و طلاب جبهه مقاومت و کشورهای اسلامی می شوند، با حضور در غرفه، به مکالمه و سوال و پاسخ با مخاطبان توجه میکردند.

— براى بالا بردن سطح کيفى، لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد —

نگارنده : بيژن د.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

تکيه بر تقوا و دانش در طريقت کافريست
««« »»»
راهرو گر صد هنر دارد توکل بايدش

سرلشکر جعفری از غرفه "شباب المقاومة" بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) بازدید کرد

TT / 23 — TP / 9%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال