توصیه های مهم برای پیشگیری از پوکی استخوان


پوکی استخوان, جلوگیری از پوکی استخوان, نمک, قهوه, نوشابه, جوش شیرین, کلسیم, کافئین

توصیه های مهم برای پیشگیری از پوکی استخوان

تحقیقات نشان داده است که دفع کلسیم از راه ادرار در اثر مصرف نمک اضافی و کافئین افزایش می یابد.

نمک(سدیم): بیش از 90 درصد نمک مورد نیاز از طریق غذاها – نه از طریق نمکدان – به بدن ما می رسد. بنابراین، توصیه می شود مصرف نمک و غذاهای شور را به حداقل برسانید. کافئین: بسیاری از متخصصین باور دارند که 3-2 فنجان قهوه یا نوشابه در روز در صورتی که دریافت کلسیم کافی باشد، ضرری ندارد.

اگر در یک روز بیش از چهار فنجان بنوشید، باید به ازای هر فنجان نوشیدنی کافئین دار یک لیوان شیر بنوشید(یا قهوه خود را به صورت شیرقهوه بنوشید.) جوش شیرین: جوش شیرین موجب می شود کلسیم مواد غذایی جذب نشود و در نتیجه روند پوکی استخوان تسریع شود. جوش شیرین مصرف شده در نان ها، یک عامل کمبود کلسیم است

مطالب پیشنهادی

خوردنی های مفید ارزان قیمتخوردنی های مفید ارزان قیمتپیشگیری از پوکی استخوان با خوردن کشکپیشگیری از پوکی استخوان با خوردن کشکخوراکی های سرشار از کلسیم | درمان پوکی استخوانخوراکی های سرشار از کلسیم | درمان پوکی استخواندرمان و پیشگیری از ام اس با قهوهدرمان و پیشگیری از ام اس با قهوهفواید و کاربردهای عالی جوش شیرین یا سدیم بیکربناتفواید و کاربردهای عالی جوش شیرین یا سدیم بیکربناتمضرات خوردن چای، قهوه به صورت ناشتامضرات خوردن چای، قهوه به صورت ناشتاآشنایی با فایده های زیاد پودر قهوه و قهوهآشنایی با فایده های زیاد پودر قهوه و قهوه10 کاربرد مفید و عالی نوشابه در منزل10 کاربرد مفید و عالی نوشابه در منزلایرانی های و آمریکایی ها چقدر نوشابه می خورند؟ + ضررهای نوشابهایرانی های و آمریکایی ها چقدر نوشابه می خورند؟ + ضررهای نوشابهدرمان کم خونی با داروهای گیاهیدرمان کم خونی با داروهای گیاهیخواص و فواید بینظیر لیمو شیرینخواص و فواید بینظیر لیمو شیرینخواص و فواید فوق العاده گیاهان بهاری خودروخواص و فواید فوق العاده گیاهان بهاری خودرو

[ منبع این خبر سایت جدیده می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات