دلیل نبش قبر طاهره صفارزاده شاعر زن بدون اجازه خانواده

دلیل نبش قبر طاهره صفارزاده شاعر زن بدون اجازه خانواده

دلیل نبش قبر طاهره صفارزاده شاعر زن بدون اجازه خانواده

نبش قبر طاهره صفارزاده

فاطمه راکعی در خصوص نبش قبر طاهره صفارزاده گفت: در سمپوزیوم مجسمه‌ سازی که چندی پیش انجمن شاعران برگزار کرد متوجه شدم که مزار طاهره صفارزاده نبش قبر شده است.

او افزود: زمانی که طاهره صفارزاده درگذشت؛ خانواده وی تلاش کردند که پیکر این شاعر را در امامزاده صالح (ع) به خاک بسپارند. البته همان زمان وقتی که برادر این شاعر با تولیت امامزاده صحبت کرد متوجه شد که آنها شناخت چندانی از خواهرش ندارند؛ اما بعد از این به سفارش رهبر معظم انقلاب اسلامی جایی در زیرزمین امامزاده صالح (ع) به شاعر طنین در دلتا اختصاص پیدا کرده، به تازگی متوجه شدیم که بدون اجازه خانواده این شاعر، پیکر صفارزاده از قبر بیرون آوردند و کس دیگری در آنجا دفن کردند.

این شاعر اظهار داشت: تا آنجا که من اطلاع دارم، قرار بر این است که پیکر این شاعر به محل ولادت وی یعنی سیرجان منتقل شود و در آنجا جایگاه مشخصی برای آن در نظر بگیرند. البته از شب گذشته تا به حال تلاش کردم که با برادر صفارزاده تماس بگیرم و بپرسم که عاقبت کار چه شده؛ اما وی تا به این لحظه پاسخگوی تماس من نبوده است.

گردآوری: ویزای شینگن

مطالب مرتبط

دستگیری بدل محمدرضا گلزار در خانه مجردی زن تهرانی + عکسماجرای جنجالی حراج سه نوزاد سه قلو در اراک + عکس و قیمتدلیل مرگ ۳ بیمار دیالیزی در بیمارستان سینا اهواز ۹ مرداد ۹۵عکس تصادف دو هواپیمای ماهان و ایران ایر در فرودگاه امام خمینیماجرای ناپدید شدن هواپیمای پرواز تهران مشهد ۱۳ مرداد ۹۵فتوای رهبر انقلاب برای برگزاری مناسک حج در کربلا تکذیب شد