چگونه پسر دار شویم؟ | چگونه دختر دار شویم؟


انتخاب جنسیت کودک

چگونه پسر دار شویم؟ | چگونه دختر دار شویم؟

حتما می دانید که انتخاب جنسیت کودک از طریق اسپرم مردان است، یعنی جنسیت را مرد تعیین می کند. مهم ترین مسئله در تعیین جنسیت، مشخص کردن زمان نزدیکی و زمان تخمک گذاری است. هر دوره قاعدگی معمولا از 21 تا 35 روز طول می کشد، همیشه تخمک گذاری 14 روز قبل از قاعدگی بعدی اتفاق می افتد، پس وقتی متوجه روز تخمک گذاری می شویم که دیگر کار از کار گذشته و تخمک گذاری انجام شده است و قاعدگی بعدی شروع شده است. بنابراین زمان دقیق آزاد شدن تخمک از تخمدان را نمی توان دقیقا پیش بینی کرد.

راه های ساده و گاها تخصصی برای تعیین زمان تخمک گذاری داریم، شما می توانید برخی از آنها را در منزل و برخی را با مراجعه به پزشک انجام دهید:

1- روش سنجش دمای پایه بدن به راحتی می توانید یک دماسنج طبی از داروخانه تهیه کنید. حداقل برای سه ماه متوالی، صبح قبل از آنکه از رختخواب برخیزید در ساعت معینی درجه حرارت بدن خود را زیرزبانی اندازه بگیرید و عدد آن را یادداشت کنید. درست قبل از تخمک گذاری درجه حرارت مدت کوتاهی موقتا پایین می آید. در عرض 12 ساعت که تخمک گذاری انجام می شود، دمای بدن چند درجه بالا می رود و تا زمان قاعدگی بعدی به همان حالت بالا می ماند.

2- ارزیابی ترشحات دهانه رحم در یک دوره قاعدگی طبیعی معمولا پس از خونریزی قاعدگی چند روزی مهبل خشک است، سپس به تدریج ترشحات لغزنده و سفید شروع می شوند، تدریجا این ترشحات لغزنده تر می شوند، موقعی که ترشحات فراوان تر و لغزنده تر می شوند و خیلی کش می آیند، معمولا زمان تخمک گذاری است. با یادداشت کردن میزان ترشحات و پیدا کردن فراوان ترین و لغزنده ترین روز، می توانید روز تخمک گذاری را مشخص کنید. هنگام تخمک گذاری ممکن است شما، احساس تورم در پستان ها و حساس شدن آن ها را پیدا کنید، یا در دهانه رحم احساس تورم و حساس شدن داشته باشید که این علائم همیشه وجود ندارند. روش های آزمایشگاهی نیز برای مشخص کردن زمان تخمک گذاری هست، انواعی از کیت های خانگی نیز وجود دارند که برای استفاده از آنها بهتر است با پزشک مشورت کنید.مهم ترین عامل در تعیین جنسیت، عامل تعیین زمان مقاربت است که باید با زمان تخمک گذاری هماهنگ باشد. بعد از انجام مقاربت، اسپرم اگر چه تا پنج روز در دستگاه تناسلی خانم ها زنده می ماند ولی اکثر آنها بعد از 2 روز از بین می روند. در صورتی که مقاربت سه روز قبل تا سه روز پس از تخمک گذاری انجام شود، احتمال وقوع حاملگی زیاد می شود.

اگر زمان تخمک گذاری و زمان مقاربت با هم اختلاف داشته باشند چون قابلیت حیات اسپرم نر کمتر است، زودتر از بین می رود، پس اسپرم های ماده با تخمک لقاح می یابند و در نتیجه احتمال بیشتری هستت که فرزند شما دختر باشد. اگر زمان مقاربت و زمان تخمک گذارب به هم نزدیک باشند، احتمال دختر یا پسر شدن فرزندتان برابر است.

مرسی از کتاب کلید برنامه ریزی برای بارداری سالم ( انتشارات کلید آموزش)

چگونه پسر دار شویم؟ | چگونه دختر دار شویم؟

مطالب پیشنهادی

میخوای بدونی زندگیت با همسرت موفق هست یا نه؟میخوای بدونی زندگیت با همسرت موفق هست یا نه؟هرپس یا تبخال تناسلی چیست + روش درمانهرپس یا تبخال تناسلی چیست + روش درمانسرطان گردن رحم – تست پاپ اسمیرسرطان گردن رحم – تست پاپ اسمیررابطه جنسی از عوامل انتقال ویروس زیکارابطه جنسی از عوامل انتقال ویروس زیکاگفتن اسرار قبل ازدواج به همسر / گذشته خودم را به همسرم بگویم؟گفتن اسرار قبل ازدواج به همسر / گذشته خودم را به همسرم بگویم؟همه چیز درباره سردمزاجی و مشکلات جنسی زنانهمه چیز درباره سردمزاجی و مشکلات جنسی زنانارتباط جنسی سالم و مداوم مفید برای سلامت بدنارتباط جنسی سالم و مداوم مفید برای سلامت بدننکاتی جالب برای نوعروس ها و تازه دامادهانکاتی جالب برای نوعروس ها و تازه دامادها8 مورد از نشانه های مشکلات جنسی در آقایان8 مورد از نشانه های مشکلات جنسی در آقایانبرنامه کنسرت های تیر ماه 94برنامه کنسرت های تیر ماه 94فقط با این 4 رفتار، اکثر دعواهای زن و شوهر حل می شودفقط با این 4 رفتار، اکثر دعواهای زن و شوهر حل می شودزندگی عاشقانه من و همسرم | آموزش عاشقانه زندگی کردنزندگی عاشقانه من و همسرم | آموزش عاشقانه زندگی کردن

[ منبع این خبر سایت جدیده می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال