http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

تماس و آزار جنسی کار دست ترامپ داد

تماس و آزار جنسی کار دست ترامپ داد

در حالی که تعداد زنانی که ادعا کرده‌اند دونالد ترامپ، نامزد ریاست جمهوری جمهوریخواهان آنها را مورد «تماس و آزار جنسی» قرار داده، به 8 نفر رسیده است، آقای تاجر تمام اتهام‌ها را رد و اعلام کرده است، قربانی بزرگترین تخریب سیاسی تاریخ امریکا شده است.

رأی زنان، کابوس جدید ترامپ

در حالی که تعداد زنانی که ادعا کرده‌اند دونالد ترامپ، نامزد ریاست جمهوری جمهوریخواهان آنها را مورد «تماس و آزار جنسی» قرار داده، به 8 نفر رسیده است، آقای تاجر تمام اتهام‌ها را رد و اعلام کرده است، قربانی بزرگترین تخریب سیاسی تاریخ امریکا شده است. اما هیلاری کلینتون، رقیب دموکرات ترامپ نه تنها رخدادهای یک هفته اخیر و رسوایی‌های جنسی نامزد جمهوریخواه را تخریب سیاسی نمی‌داند بلکه عزم خود را برای افشاگری‌های بیشتر در این زمینه جزم کرده و ستاد انتخاباتی وی روز جمعه گذشته به روزنامه واشنگتن پست گفت، قصد دارد در ایالت‌هایی که رقابت انتخاباتی همچنان ادامه دارد، به تک تک خانه‌ها سر بزند و از زنان بپرسد نظرشان درباره رفتارهای غیراخلاقی ترامپ چیست و آیا به فردی مانند ترامپ رأی خواهند داد؟ علاوه بر این، بسیاری از وکلای زن، هنرپیشه‌های زن و دیگر زنان حامی هیلاری به ایالت‌های مختلف امریکا گسیل خواهند شد تا درباره اظهارات هرزه و غیراخلاقی ترامپ سخنرانی کنند و نتیجه مشاهدات و سخنرانی‌های خود را به ستاد انتخاباتی کلینتون ارائه دهند.

 در واقع این طرح از روز جمعه گذشته اجرایی شده و در مرحله اول همسر تیم کین، معاون هیلاری، دست کم 8 نفر از نمایندگان زن کنگره امریکا و سه نفر از زنان هنرپیشه امریکایی به ایالت‌هایی که رقابت‌های انتخاباتی در آنها جریان دارد، گسیل شده‌اند.

 سخنرانی تأثیرگذار میشله اوباما، بانوی اول کاخ سفید علیه رفتارهای غیرمتعارف نامزد جمهوریخواهان با زنان نیز نه تنها به نفع هیلاری بود بلکه «فراخوان جدیدی» برای زنان رأی دهنده محسوب می‌شود.

 با وجود این، هیلاری هنوز شخصاً درباره رسوایی‌های جنسی ترامپ رسماً اظهارنظر نکرده اما مشاورانش نوید داده‌اند که او بزودی در این باره موضع‌گیری خواهد کرد و شاید در آخرین مناظره که قرار است روز چهارشنبه به وقت  امریکا در لاس‌وگاس برگزار شود، این موضع‌گیری علنی شود.

 بنا بر تحلیل سایت خبری پولتیکو، همین حالا هم شانس پیروزی ترامپ در مقابل هیلاری تا حد زیادی پایین آمده و یکی از دلایل این افول محبوبیت زنان هستند. زیرا اکثریت طبقه کارگر سفید پوست جامعه امریکا (53 درصد) را زنان تشکیل می‌دهند و با اتفاقات یک هفته گذشته و فاش شدن نوار ویدئویی هرزه گویی‌های ترامپ در سال 2005، زنان سفیدپوست طبقه کارگر که پیشتر قصد داشتند به ترامپ رأی دهند، از او روی برگردانده‌اند. نکته قابل توجه دیگری که باید در انتخابات 2016 امریکا به آن توجه شود، این است که دیگر مانند انتخابات‌های گذشته تنها آرای مردان سفیدپوست طبقه کارگر تعیین‌کننده نیست بلکه آنچه رئیس جمهوری بعدی امریکا را تعیین می‌کند، جلب آرای زنان سفیدپوست طبقه کارگر  است.

منبع: روزنامه ایران

این مطلب در سایت "سیمرغ" منتشر شده است.

منبع: سایر
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
استخدام کارشناس فروش و بازاریابی در آژانس تبلیغاتی معتبر
تاریخ کمک های ایران به عراق را ثبت کرده/ حضور ترکیه در شمال عراق خلاف منشور سازمان ملل است (۳ عکس)
دلیل حمایت سعد الحریری از میشل عون برای ریاست جمهوری
شوخی جدید ترامپ: انتخابات را لغو و من را رئیس جمهور کنید
استخدام بازاریاب با مزایای عالی در اصفهان
حلقه مفقوده اظهارات ضدونقیض درباره تنگی نفس اهوازی ها پس از باران (۳ عکس)
مسئولان سابق فدراسیون دوچرخه سواری برایم پاپوش درست کردند
استخدام خانم مسلط به زبان و آشنا به مکاتبات بازرگانی در تهران
6 اشتباه مردانه در رابطه زناشویی با همسر
سام نوری از حضور در شهرزاد ۲ نقل کرد
سام نوری از حضور در شهرزاد 2 گفت
استخدام بازاریاب تلفنی در شرکت توزیع کننده نهاده های کشاورزی
استخدام دستیار دندانپزشک در یک مطب دندانپزشکی در تبریز
ترامپ: نظرسنجی ها مهم نیست؛ من برنده انتخاباتم
طرح براندازی آمریکا در ایران و ۶ کشور منطقه
وزیر کانادایی: برای زیارت به ایران آمده بودم
فیلم صدبار هم مشاهده کرده شه بازم کمه ( آپارات ) -دانلود و پخش
جوانی با سرمایه ۳ میلیون به درآمد ۸ میلیونی در ماه رسید (۲ عکس)
استخدام کارشناس فروش در شرکت معتبر ماشین آلات صنعتی
تولید برنج گیلان غرب در سال زراعی امسال ۹ درصد افزایش یافت
تبلیغات