تجاوز چند زن حیوان صفت به زن بی دفاع در ویلا


تجاوز, ویلا

تجاوز چند زن حیوان صفت به زن بی دفاع در ویلا

با اعلام شکایت زن کنیایی مبنی بر اینکه یک راننده او را به خلوت کشانده و با دوستانش به او تجاوز کرده است؛ دادستان کل مصر دستور تسریع در انجام تحقیقات جنایی و معاینه زن کنیایی را توسط پزشکی قانونی صادر کرد.

زن کنیایی در خصوص روز حادثه گفت: هنگامی که از سرکار به منزل در حال بازگشت بودم سوار تاکسی شدم تا به مقصد مورد نظر برسم اما راننده با توسل به زور و تهدید مرا به ویلایی برد و در اتاقی زندانیم کرد. پس از دقایقی چند مرد به داخل اتاق یورش آوردند و در حالی که من بشدت ترسیده بودم به من هجوم آوردند و لباس های مرا درآوردند و مرا قربانی نیت شومشان کردند. سپس در حالی که در وضعیت روحی وجسمی خوبی نبودم مرا در یک خیابان رها کردند.

در خصوص این پرونده چند متهم بازداشت شد و تحقیقات برای دستگیری عوامل دیگر ادامه دارد.

مطالب پیشنهادی

تجاوز به زن جوان توسط 2 فوتبالیست معروف + عکستجاوز به زن جوان توسط 2 فوتبالیست معروف + عکسراننده سرویس به پسر 12 ساله تجاوز کرد | ایران – تهرانراننده سرویس به پسر 12 ساله تجاوز کرد | ایران – تهرانآزار جنسی و شکنجه شدید دختر 15 ساله قبل از مرگشآزار جنسی و شکنجه شدید دختر 15 ساله قبل از مرگشتجاوز به دختر 22 ساله منجر به خودکشی او شدتجاوز به دختر 22 ساله منجر به خودکشی او شدشکنجه و تجاوز به دختر بچه افغان در تهرانشکنجه و تجاوز به دختر بچه افغان در تهرانتجاوز شیطان صفتان به پسر نوجوان در باشگاه ورزشیتجاوز شیطان صفتان به پسر نوجوان در باشگاه ورزشیآزار و اذیت جنسی دانش آموزان توسط خاخام هاآزار و اذیت جنسی دانش آموزان توسط خاخام هاتجاوز به این دختر باعث چاق شدنش شد + عکستجاوز به این دختر باعث چاق شدنش شد + عکستعرض 4 حیوان صفت به دختر بچه جلوی دیدگان مادرشپسر ساندرلندی به معلم خود تجاوز کرد و زبانش را بریدپسر ساندرلندی به معلم خود تجاوز کرد و زبانش را بریدتجاوز کارگردان ایرانی به دختر 20 ساله و گفتگوی جدیدتجاوز کارگردان ایرانی به دختر 20 ساله و گفتگوی جدیدتجاوز به سربازان زن در ارتش آمریکا + تصاویر و فیلمتجاوز به سربازان زن در ارتش آمریکا + تصاویر و فیلم

[ منبع این خبر سایت جدیده می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال