http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

تداوم وارسی پرونده افشای جزئیات مشترکان تلفن همراه در مجلس

تداوم وارسی پرونده افشای جزئیات مشترکان تلفن همراه در مجلس

با دیگران به اشتراک بگذارید

ادامه بررسی پرونده افشای اطلاعات مشترکان موبایل در مجلس

رئیس کمیته ارتباطات مجلس شورای اسلامی از ادامه بررسی پرونده افشای اطلاعات مشترکان اپراتور دوم تلفن همراه گزارش کرد و گفت: این پرونده همچنان در مجلس باز است.
در پی افشای اطلاعات مشترکان اپراتور ایرانسل که چندین ماه قبل توسط یک ربات تلگرامی مطرح شده بود، رئیس کمیته ارتباطات مجلس شورای اسلامی قبل از این اعلام کرد که نخستین موضوع در دستور کار این کمیته را در مجلس دهم به بررسی چگونگی افشای اطلاعات مشترکان موبایل اختصاص خواهند داد و از وزیر ارتباطات خواست خواهد شد که برای توضیح این موضوع به کمیته ارتباطات مجلس بیاید.
مجلس: بررسی ها ادامه دارد
با گذشت بیش از ۳ ماه از این موضوع، رمضانعلی سبحانی فر در مکالمه با مهر، بیان داشت: این موضوع همچنان در دستور کار کمیته ارتباطات مجلس شورای اسلامی قرار دارد.
رئیس کمیته ارتباطات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه موضوع افشای اطلاعات مشترکان اپراتور ایرانسل را مطرح کرده و بررسی ها را آغاز کردیم، ادامه داد: در این زمینه با اپراتور مربوطه نشست داشتیم و مراجع مرتبط نیز برای روشن شدن موضوع، به کمیته ارتباطات مجلس آمدند.
وی گفت: با توجه به اهمیت موضوع، هنوز به جمع بندی نهایی نرسیده ایم و در حال پیگیری چگونگی موضوع هستیم. درصورت اتمام پرونده، نتیجه را اعلام خواهیم کرد.
سبحانی فر با بیان اینکه پیگیریها با توجه به نگرانی مردمان برای حفظ اطلاعات شخصی شان ادامه دارد، خاطرنشان کرد: در صورتی که ضروری باشد از وزیر ارتباطات نیز می خواهیم که برای توضیح به مجلس بیاید. اما در شرایط فعلی موضوع را با معاون وزیر در امور مجلس قبل برده ایم.
وزارت ارتباطات: موضوع منتفی است
این درحالی است که محمد خواجه پور مدیرکل امور مجلس وزارت ارتباطات در مکالمه با مهر از منتفی شدن حضور وزیر ارتباطات در مجلس و نقش پرسش از وی در این زمینه گزارش کرد و گفت: این مساله در کمیسیون صنایع مجلس مطرح شد و موضوع بدون آنکه نیازی به حضور وزیر ارتباطات در نشست باشد منتفی شد.
وی ادامه داد: در رابطه با خواست رئیس کمیته ارتباطات برای شفاف سازی موضوع افشای اطلاعات مشترکان ایرانسل، مساله کاملا روشن بود و با توضیح صورت گرفته از جانب معاونت امور مجلس وزارت ارتباطات این ابهامات از بین برده شد.
خواجه پور با بیان اینکه هیچ معضلی از سمت اپراتور موبایل موجود نبود، افزود: اتفاق صورت گرفته در درون این شرکت نبود و مسئولیت این موضوع نیز مربوط به اپراتور نمی شد.
مدیرکل امور مجلس وزارت ارتباطات با بیان اینکه در فضای جایزی روزانه شاهد سرقت و سرقت اطلاعات هستیم، افزود: اما با این وجود از نظر امنیتی شبکه های تلفن همراه در تمامی اپراتورها به شدت مهار شده و از این بابت مردمان باید خیالشان آسان باشد که هیچ گونه افشای اطلاعاتی صورت نمی گیرد.
خواجه پور تصریح کرد: در رابطه با این موضوع خاص نیز اپراتور هیچ دخالتی نداشت و ما این موضوع را برای مسئولان امنیتی و اطلاعاتی کشور شفاف سازی کردیم و برای آنها نیز این موضوع کاملا روشن شد.

— نظرات شما کاربران عزيز براى ما بسيار مهم و سازنده خواهد بود —

نگارش توسط : ارژنگ ک.

مخابرات در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

تو را که حسن خداداده هست و حجله بخت
««« »»»
چه حاجت است که مشاطه‌ات بيارايد

تداوم وارسی پرونده افشای جزئیات مشترکان تلفن همراه در مجلس

TT / 39 — TP / 8%

با دیگران به اشتراک بگذارید

منبع: سرزه
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
کلیپ فیلم سگ پرخطر
کیلیپ فیلم دورهمی ۸۹ +( آپارات ) پخش
کلیپ فیلم تصویر و عکس موتور سواری دختری که همه را تعجب زده کرد !
کلیپ فیلم عکس بلند کردن چرخ های موتور بدست یک دختر
کیلیپ فیلم آموزش تک چرخ زدن با موتور به وسیله یک دختر تنها +( آپارات ) پخش
کیلیپ فیلم عکس سلفی گرفتن همزمان در تک چرخ زدن دختر با دوس فرزندش +( آپارات ) پخش
ویدیو فیلم ما مردم کشورمان (کمدی) ( آپارات )
ویدیو فیلم دورهمی ۸۷ ( آپارات )
فیلم دورهمی ۸۵ ( آپارات ) -دانلود و پخش
فیلم دورهمی ۸۴ ( آپارات ) -دانلود و پخش
زبانه‌های آتش، آینده‌ام را سوزاند
استخدام سرپرست اداری ،کارمند مالی خزانه داری در مبناتلکام
کلیپ فیلم سوالات پیامکی
کیلیپ فیلم گردهمایی خبری رییس سازمان بسیج مساجد و محلات +( آپارات ) پخش
کلیپ فیلم نماز جمعه عبادی سیاسی اصلاندوز ۷ ۸ ۹۵
فیلم فراخوان از اهالی و عشایر استان برای شرکت در یادواره شهدا ( آپارات ) -دانلود و پخش
فیلم رقص حقیقتا زیبا بابا بزرگ.. ( آپارات ) -دانلود و پخش
کلیپ فیلم شناسایی دانشگاه علمی کاربردی منزل کارگر استان گرگان
ویدیو فیلم دروغگوهاى مد (٣) ! ( آپارات )
ویدیو فیلم خارج کردن باورنکردنی باتری از گلوی دختر کوچولو! ( آپارات )
تبلیغات