ورود ۲۷۹۳ نفر به فرایند خرید مسکن از طریق فرابورس در هفته گذشته


به گزارش صبحانه به نقل از سمات؛ در جریان معاملات فرابورس ایران در هفته سوم پاییز امسال تعداد 2793 نفر با استفاده از اوراق حق تقدم تسهیلات مسکن وارد فرایند دریافت تسهیلات از بانک مسکن شدند که بر این اساس حجم معاملات حق تقدم تسهیلات مسکن در این مدت 138هزار ورقه بود.

همچنین مدیریت امور ارتباط با مشتریان و خدمات الکترونیک شرکت سپرده گذاری مرکزی در هفته گذشته بیش از 9 هزار میلیارد ریال سود به 867 سهامدار پرداخت کرد و طراحی برگ حق تقدم شرکت سیمان کردستان هم در این مدت انجام شد و تعداد 23 وکالت نامه مورد تایید مدیریت امور ارتباط با مشتریان و خدمات الکترونیک سمات قرار گرفت.

این گزارش می افزاید: معاملات حق تقدم تسهیلات مسکن از سال 89 در شرکت فرابورس ایران آغاز شده است که هم اکنون بیش از 20 نماد حق تقدم تسهیلات مسکن در این شرکت معامله می شود.

[ منبع این خبر سایت صبحانه آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات