ماهینی: رامین همانند برادرم است


با دیگران به اشتراک بگذارید

ماهینی: رامین مثل برادرم است

پروفسور پرسپولیس خوشبخت ترین مربی فعلی فوتبال کشورمان است که در سمت راست تیمش بازیکنی دارد که با حضورش برای بازی دادن به بازیکن ملی بر تن کن تیم ملی کشورمان همچنان مقاومت می کند.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس ماهینی: رامین مثل برادرم است

به گزارش “ورزش سه”، حسین ماهینی در بازگشت به پرسپولیس قادر بوده با بازی های نورانیش عملکرد شگفت انگیزی از خود به جا قرار بدهد و به واسطه این مساله برانکو ایوانکوویچ همچنان برای بازی دادن به رامین رضاییان که بازیکن ثابت تیم ملی در این پست به حساب مییاید مقاومت می کند. ماهینی پس از بازی بی نقص برابر سپاهان، در دیدار برابر نفت تهران نیز خوب درخشید و زننده گل اول سرخپوشان از نقطه پنالتی نیز لقب گرفت. او که اکنون بی توجه به حواشی به عنوان یکی از باسابقه ترین بازیکنان پرسپولیس به دنبال کاهش دادن حاشیه ها و منتقل کردن این تیم به عنوان قهرمانی است در گفت و گو با خبرنگار ما در خصوص شرایطش توضیح داد که در ادامه می خوانید.

برد برابر نفت آغاز مسیر قهرمانی است

مسلما هر کسی که بازی روز پیش را دیده باشد به این نکته خواهد رسید که بازی بی نقصی را به نمایش قرار دادیم و به حق شایسته پیروزی بودیم. ما در ابتدای مسیری قرار داریم که هدف بزرگی در انتها برای خودمان حدس زده ایم. در این راه همه مسوول هستند و یک تیم ۳۰ میلیونی باید باشیم که هیچ کس اجازه تک روی و تصمیم شخصی در آن ندارد. از تدارکات تا کادرفنی، بازیکنان و مسوولان باشگاه و خصوصا هواداران وظیفه سنگینی روی دوش داریم تا به خواسته نهایی دست کشف کنیم.

همه در برد سهیم هستیم

دیدار سختی بود، خصوصا اینکه برابر علی دایی به عنوان سرمربی رقیب رقابت داشتیم. روزهای خوبی را در کنار علی دایی داشتم و آگاهی میدارم برای او تنها بردن اهمیتی می دارد و تیمش را با این مساله به مصاف حریفان می فرستد. اما ما روز شگفت انگیزی داشتیم و قادر بودیم خیلی زود به خواسته مان برسیم و در نهایت نیز سه امتیاز ارزشمند منتهی به صدرنشینی را کسب کنیم. در این برد همه سهیم هستند و این را صادقانه نقل میکنیم که در پرسپولیس همه با هم می جنگند و یک هدف را دنبال می کنند و این خوب ترین مولفه برای تیمی است که خواسته های بزرگی در ذهن دارند.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس ماهینی: رامین مثل برادرم است

بغل کردن رامین اکرانی عدم

من نمی خواهم درباره مسئله رامین صحبت بکنم چون با او هم پستی‌ام و این موضوع خواهی نخواهی حاشیه ساز می شود. هر چه که من نقل بکنیم می شود از داخلش چیز های دیگر در آورد و اکنون زمان حاشیه نیست و همه در مسیر موفقیت تیم گام برمی داریم. در حالیکه همه من را می شناسند و آگاهی میدارند در همه‌ی این سال‌ها که فوتبال بازی می کنم یک بار خودم را وارد این مسائل نکرده ام. الان هم لزومی ندارد که از من توضیح بخواهید. من یک بازیکن هستم و چارچوب وظایفم مشخص است. فقط همه آگاهی میدارند که من معضلی با رامین ندارم و او مثل برادرم بوده و سعی می کنیم به هم یاری رسانیم. این که ما همدیگر را بغل کردیم هم اکرانی عدم، کاری بود که از دل مان بر آمد و می‌خواستیم نمایان کنیم که پرسپولیس در اولویت قرار دارد. من خودم سمت او رفتم و او را بغل کردم و این مساله کاملا حس قلبی ام بود و برای هر دو ما موفقیت پرسپولیس در اولویت قرار دارد.

معضلی با رامین ندارم و ۲۵ برادر هستیم

همانطور که نقل کردم در تیم همه با هم هستیم و این یکی از خوشبختی های تیمی است که به دنبال قهرمانی است. من هم معضلی با رامین ندارم و مسلما او نیز چنین تفکری دارد و این را هم در تمرینات و هم بازی ها نمایان کرده ایم. همانطور که همه دیدند پس از گل نیز نشاطم را با او تقسیم کردم و او نیز به اندازه تمام بازیکنان داخل زمین در این برد سهم دارد. حسین ماهینی در مقابل پرسپولیس آدمی نیست که بخواهد صحبت بکند و نصیحت کند. من به عنوان یک بازیکن پرسپولیس دوست ندارم که شرایطی رقم بخورد که روند رو به جلوی تیم متوقف شود. این را نقل بکنیم که قطعا امسال فقط خودمان قادر هستیم جلوی قهرمانی را بگیریم چون تیم از نظر نفر و فنی خوب ترین تیم لیگ است و باید قهرمان شویم و خدا را شکر که اکنون ۲۵ بازیکن در این تیم به عنوان برادر در کنار هم هستند.

تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس ماهینی: رامین مثل برادرم است

حساسیت را زیاد نکنید، برانکو در کنار ماست

این که کهنه های پرسپولیس درباره موضوع ما حرف میزنند فقط باعث زیاد شدن حساسیت می شود. البته نیت همه کمک است ولی ما یک سرمربی خوب داریم که باید به او اعتماد کرد. در این نکته هم اطمینان می دارم آقای برانکو خوب ترین راه را مییابد و از این مسئله هم عبور می کنیم. به هرحال همه باید خویشتندار باشیم و حرفه ای صحبت بکنیم و رفتار کنیم. بالاخره بهانه همه ما و هویت ورزشی ما پرسپولیس است یا نه؟ اگه هست باید این را به عمل نمایان بکنیم.

هدف عمده ام حضور در تیم ملی و روسیه است

بابت از دست دادن روزهای گذشته آزرده ام و انگیزه زیادی دارم که آن روزها را جبران کنم. هدف عمده ام حضور در تیم ملی است و می خواهم دومین جام دنیاای ام به همراه کی روش آزمایم و امیدوارم این مساله مهیا شود. در اردوی قبلی نیز نامم در لیست آقای کی روش واقع بود اما مشکل در پاسپورت باعث شد نتوانم به اردو ملحق شوم اما در اردوی تازه امیدوارم بار دیگر بتوانم نظر سرمربی تیم ملی را جلب کنم و تمام توانم را برای این مساله مصرف خواهم کرد.

شادی گلم تقدیم به فرزند و همسر پرسپولیسی ام

این روزها انگیزه دیگرم مربوط به تولد فرزند آینده ام است. بچه ام دو ماه دیگر به دنیا مییاید و مسلما او نیز یک پرسپولیسی دو آتیشه خواهد بود. شادی گلم نیز به همین منظور بود و آن را تقدیم فرزند آینده ام کردم. با اعتمادی که تیم و آقای برانکو ایوانکوویچ به من داشتند مامور زدن پنالتی شدم و شادم که قادر بودم به خوبی آن را برگزار بکنم. مهدی طارمی هم دوست و همشهری من است و به هیچ عنوان بابت زدن این ضربه ناراحت عدم و یک پاس گل طلب او تا این حرکتش را جبران کنم.

— براى بالا بردن کيفيت سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد —

نگارش توسط : بهار ج.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

در ره عشق از آن سوی فنا صد خطر است
««« »»»
تا نگويی که چو عمرم به سر آمد رستم

ماهینی: رامین همانند برادرم است

TT / 148 — TP / 14%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال