میمون های دزد و شرور ، دردسر بزرگ شهروندان هندی! (عکس)


به گزارش جام جم آنلاین ، میمون ها از سر و کول این شهر بالا می روند. البته ساکنان این شهر بابت حضور میمون ها اصلا ناراحت نیستند ، موضوعی که آنها را کلافه کرده این است که این میمون ها بسیار شیطان و دردسرساز هستند. این میمون ها وسایل و خوراکی شهروندان را می دزدند و به اموال آنها آسیب می زنند. این میمون ها سر و صدای زیادی دارند و جیغ می کشند.

این میمون های شرور از این پشت بام به آن پشت بام می پرند و تا می توانند سر و صدا می کنند. آنها دست به همه چیز می زنند و به هیچ عنوان ترسی از نزدیک شدن به انسان ها ندارند. میمون های شهر جادهاپور بسیار باهوش هستند و گاهی اوقات عکس العمل های مهربانانه ای هم در برابر شهروندان از خود نشان می دهند اما روی هم رفته حضورشان در میان مردم این شهر بیشتر اسباب دردسر است.

البته مردمان جادهاپور با اینکه سطح سواد چندان بالایی ندارند اما به حقوق حیوانات احترام می گذارند و هرگز در صدد آسیب زدن، شکار کردن و کشتن این میمون های بازیگوش برنمی آیند.

[ منبع این خبر سایت جام جم آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال