ریاضت در عربستان، ریخت و پاش در خارج


به گزارش جام جم آنلاین از العالم، نیویورک تایمز نوشت: سیاست های ریاضت اقتصادی عربستان برای اجرای «چشم انداز تحول اقتصادی سال 2030 میلادی» باعث نشده است که محمد بن سلمان جانشین ولیعهد و فرزند شاه سعودی به خرید قایق تفریحی برای خود به مبلغ 550 میلیون دلار دست نزند.
این روزنامه به نقل از یک شریک صاحب قایق تفریحی یاد شده و یکی از افراد خاندان سعودی نوشت: محمد بن سلمان این قایق را سال گذشته در جریان تعطیلات خود در جنوب فرانسه خرید و چند ساعت طول نکشید که فروشنده آن را خالی کرد و در اختیار محمد بن سلمان قرار داد.

نیویورک تایمز افزود: محمد بن سلمان قایق «سیرین» را از یوری شیفلر میلیاردر روس خرید.

این روزنامه به نقل از ناظران و برخی منابع در خاندان سعودی نوشت: نشانه های کشمکش داخلی به رهبری بن سلمان برای تقویت جایگاهش در داخل عربستان در مقابله با محمد بن نایف ولیعهد سعودی افزایش یافته است.

نیویورک تایمز نوشت: بارزترین چالش کنونی محمد بن سلمان، تحکیم نفوذش در عربستان پیش از وخامت حال پدرش سلمان بن عبدالعزیز شاه سعودی است زیرا در غیر این صورت، مجبور خواهد بود تا با گزینه احتمال اقدام محمد بن نایف ولیعهد سعودی در تغییر او با یک جانشین ولیعهد دیگر مواجه شود.

[ منبع این خبر سایت جام جم آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال