کامران تفتی از این بانو حقش را می خواهد را نقل کرد!


با دیگران به اشتراک بگذارید

کامران تفتی از این زن حقش را می خواهد را گفت!

کامران تفتی

کامران تفتی از ابتدای این هفته با فیلم «این زن حقش را می‌خواهد» همراه با میترا حجار و لعیا زنگنه در نمایش سینماها حضور دارد و همین بهانه‌ای شد تا به سراغ او برویم و گپ و نقل کردی داشته باشیم.

فیلم «این زن حقش را می‌خواهد» یکی، دو روز است که در سینماها نمایش شده است، اما تا آنجا که من اطلاع دارم پیش از این نام دیگری داشت و قرار بود اسمش پانسیون باشد؟

فیلم روایت کننده یک شرایط ملتهب است و داستان هم داستان قرار می داری است و بر اساس یک پرونده قضایی قرار می داری فیلمنامه نگاشته شد، این اسم تک سیلابی هم یعنی «پانسیون» یک علتی در فیلم داشت که با حذف آن دلیل از فیلم به طور طبیعی باید نام دیگری برایش در نظر می‌گرفتند.

شما تنها بازیگر مرد این فیلم هستید؟

بله، فیلم یک اثر خاص و فضای زنانه‌ای دارد و تنها بازیگر مرد فیلم هم من هستم و اتفاقا خیلی فضای آن را دوست داشتم و محسن توکلی هم با دقت و وسواس خاصی آن را در تمام مراحل ساخت و بخصوص دکوپاژ فوق العاده‌ای دارد.

من معتقدم یکی از آفت‌های سینمای ما این است که فیلم‌ها خیلی آسان تبدیل به تله فیلم و سوپرمارکتی می‌شوند، البته قصدم اصلا ارزش‌گذاری نیست، بلکه از لحاظ فرم و محتوا می‌گویم، این فیلم بشدت بوی سینما می‌دهد و امیدوارم مردمان ببینند و حمایت کنند حین این که کارگردان سعی کرده از مشکی نمایی و تلخی هم فاصله محسوسی بگیرد.

با این تعاریف پس چرا در فستیوال فیلم فجر پذیرفته نشد؟

این فیلم دو سال است است که آماده است، سال اول فضای جامعه ما آماده پذیرش فیلم با این موضوع عدم و به دلیل همین داستان سال اول به نوعی فستیوال را از دست داد اما پارسال هم فیلم دیگری با همین موضوع ساخته شده بود که آن را پذیرفتند و قرار شد فیلم ما بیاید در نمایش و دیده شود.

احتمالا منظورتان از فیلم با موضوع مشترک «لانتوری» است؟

بله دقیقا

در این فیلم زن حجار، نقش فرزانه را بازی می‌کند؟

بله و حقش را از من می‌خواهد (خنده میکند)

اتفاقا از نظر نوع میمیک و فرم بدن و کمی چاشنی خشونت که در سیمای تان معمولا دارید به شما می‌آید عاشق کینه جویی باشید؟

(خنده میکند)، من در زندگی شخصی ام سعی می‌کنم آرام زیم و از حواشی دور باشم و سعی می‌کنم به وعده سرشناس سرم در لاک خودم باشد، ولی اصولا کارکترهای خاکستری برایم گیرا است چون به من اجازه می‌دهند کس دیگری باشم و جوری دیگری خودم را نمایان کنم، اصلا هنرپیشگی یعنی همین.

فکر می‌کنید این فیلم در فصل نمایش خوبی به نمایش درآمده است؟

یک کوچک احساس می‌کنم مردمان اقبال خوبی به سینما نمایان کردند و خوب دارند حمایت می‌کنند اگرچه کلا معتقدم فیلم چنانچه فیلم خوبی باشد اتفاق خوبی در فروشش رخ می‌دهد.

جام جم

***ضمن تشکر از انتخاب شما، لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد***

نگارش توسط: گلبانو غ.

سینما و تئاتر در بخش فرهنگی و هنری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

سرشک من که ز طوفان نوح دست برد
««« »»»
ز لوح سينه نيارست نقش مهر تو شست

کامران تفتی از این بانو حقش را می خواهد را نقل کرد!

TT / 44 — TP / 9%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال