آغاز رسمی فعالیت نخستین مرکز تخصصی مشاوره تئاتر


با دیگران به اشتراک بگذارید

آغاز رسمی فعالیت نخستین مرکز تخصصی مشاوره تئاتر

خبرگزاری فارس: آغاز مجلسی فعالیت نخستین مرکز تخصصی مشاوره تئاتر

گردهمایی آغازین نخستین مرکز تخصصی مشاوره تئاتر با حضور هنرمندان، اساتید و دانشجویان تئاتر یکم آبان ماه در تئاتر مستقل تهران برگزار می‌شود.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، نخستین مرکز تخصصی مشاوره تئاتر با رویکرد و هدف مشاوره به تولیدات اجرایی دانشجویان و هنرمندان جوان تئاتر با مدیریت علی اصغر دشتی در تئاتر مستقل تهران افتتاح شده است.

به همین منظور قرار است این مرکز شنبه یکم آبان ماه ساعت ١٦:٣٠ طی مهمانی ای با حضور هنرمندان و اساتید تئاتر در تئاتر مستقل تهران کار خود را آغاز کند.

ضروری به ذکر است این مرکز در زمینه های گوناگون همچون نمایشنامه نگاری، کارگردانی، ، پرفورمنس آرت، دیزاین صحنه، دیزاین تیپ، دیزاین نور، موزیک ،دیزاین و مهندسی صدا ،تئاتر عروسکی ، گرافیک و …. به گروه های جوان و دانشجو خدمات مشاوره ای پیشنهاد خواهد کرد.

———————————-

مسئول متن : آفتاب ف.

فرهنگی هنری در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

حافظ از دست مده دولت اين کشتی نوح
««« »»»
ور نه طوفان حوادث ببرد بنيادت

آغاز رسمی فعالیت نخستین مرکز تخصصی مشاوره تئاتر

TT / 29 — TP / 21%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال