بیست ویکمین حراج خاورمیانه کریستیز برگزار می شود


با دیگران به اشتراک بگذارید

بیست ویکمین حراج خاورمیانه کریستیز برگزار می شود

خبرگزاری فارس: بیست‌ویکمین حراج خاورمیانه کریستیز برگزار می‌شود

بیست‌ویکمین حراج خاورمیانه کریستیز در قالب نمایشگاهی از هنر مدرن و معاصر، ۴۱ اثر ایرانی را برای به فروش رسان ارائه می‌کند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، بیست و یکمین حراج  خاورمیانه سه‌شنبه ۲۷ مهر (۱۸ اکتبر) در هتل امارات تاورز دوبی برگزار می‌شود که در این نمایشگاه ۲۷ اثر ایرانی سبک سقاخانه عرضه می‌شود و بعد از برپایی نمایشگاهی ۲ روزه، از این آثار حراجی این دوره به انجام رسانده خواهد شد.

در بخش مخصوص هنر سقاخانه که با عنوان «فراتر از چشمه: پیشگامان سقاخانه» ارایه می‌شود ۱۹ اثر از پرویز تناولی، فرامرز پیلارام، مسعود عربشاهی، سهراب سپهری، صادق تبریزی و ناصر اویسی زیر چکش حراج می‌رود.

امسال اثری از شفیق عبود لبنانی روی جلد کاتالوگ این دوره مکان گرفته و پشت جلد نیز اثری از حسین زنده‌رودی را ارایه کرده است.

تابلوی کمپوزیسیون ۳ از فرامرز پیلارام هنرمند فقید ایرانی با قیمت پایه ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزار دلار و کمپوزیسیون ۸ همین نقاش با قیمت پایه ۴۰ تا ۶۰ هزار دلار، تابلوی بی‌نام منوچهر یکتایی به قیمت ۶۰ تا ۸۰ هزار دلار، «سماور» کوروش شیشه قیمتی به قیمت ۶۰ تا ۸۰ هزار دلار،‌ «دو فلامینگو» از فرهاد مشیری به قیمت پایه ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزار دلار، «پنتاگون» اثر منیر شاهرودی فرمانفرماییان با قیمت پایه ۱۲۰ تا ۱۸۰ هزار دلار، تابلوی «بی» از فرهاد مشیری به قیمت ۶۰ تا ۸۰ هزار دلار و «بیشه» اثری از سهراب سپهری با قیمت پایه ۴۰ تا ۶۰ هزار دلار، از آثار ایرانی هستند که در این حراجی زیر چکش می‌روند. حین اینکه بالاترین برآورد قیمت این دوره به «هیچ» تناولی با قیمت برآوردی ۱۵۰ تا ۲۰۰ هزار دلار ارائه داده شده است و در کنار آن «پرسپولیس» از پرویز تناولی به قیمت ۴۰ تا ۶۰ هزار دلار قیمت‌گذاری شده است.

آثاری از هنرمندان مصر، کشور ترکیه، لبنان، کشور عراق، فلسطین، مراکش، عربستان سعودی و امارات در کنار آثار هنرمندان ایرانی در این دوره از حراجی کریستیز برای به فروش رسان عرضه می‌شوند.   

—براى بالا بردن سطح کيفي سايت سرزه لطفا نظرات خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد—

تهیه از : كيانا ی.

فرهنگی هنری در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ز چشم من بپرس اوضاع گردون
««« »»»
که شب تا روز اختر می‌شمارم

بیست ویکمین حراج خاورمیانه کریستیز برگزار می شود

TT / 34 — TP / 10%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال