فوری؛ اینتر شاید بازوبند کاپیتانی را ایکاردی بگیرد


فوری؛ اینتر شاید بازوبند کاپیتانی را ایکاردی بگیرد

طرفداری– پس از جنجال مائورو ایکاردی در کتابش و برخورد شدید اولتراهای باشگاه اینتر که با آوردن بنر توهین آمیز نسبت به کاپیتان خود به ورزشگاه همراه بود، خاویر زانتی هم در مورد این مسئله با پرمیوم مصاحبه کرد.

زانتی در مورد احتمال گرفتن بازوبند کاپیتانی از ایکاردی گفت:

رفتار ایکاردی چیزی است که ما نمی توانیم قبول کنیم. هرکسی لباس اینتر را می پوشد باید متوجه شود چگونه رفتار کند. پس از بازی قطعا با او صحبت خواهیم کرد تا متوجه شود باید چگونه باشد. مقررات برای همه یکی است. رفتار کسانی که پیراهنی را می پوشند باید لایق تاریخ بزرگ این باشگاه باشد.

صحبت های ایکاردی؟

هیچکس انتظار چنین صحبت هایی را نداشت. این صحبت ها، مربوط به فضای خصوصی او بود. در واقعیت می توانستیم قبل از چنین بازی مهمی، با چنین وضعی مواجه نشویم. شبکه های مجازی می توانند در نقش یک محرک منفی عمل کنند. هر کسی در اینتر است می تواند در مورد زندگی شخصی اش بنویسد اما نمی تواند به تاریخ ما آسیبی بزند.

این مطلب در سایت "طرفداری" منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال