۱۰ مجلس تعزیه در میدان امام حسین(ع)


با دیگران به اشتراک بگذارید

۱۰ مجلس تعزیه در میدان امام حسین(ع)

در ادامه مخصوص برنامه "جلوه اندوه" که از دهه اول محرم در میدان امام حسین (ع) با اجرای برنامه‌های عاشورایی به انجام رسانده شده است، در دهه دوم محرم نیز ۱۰ مجلس تعزیه از ساعت ۱۸:۳۰ اجرا می‌شود.

تصویر و عکس 10 مجلس تعزیه در میدان امام حسین(ع)

به گزارش «نسیم آنلاین»، اجرای مخصوص برنامه های محرم و صفر با عنوان «جلوه اندوه» در گسترش سبک زندگی و انتقال پیام امام حسین (ع) به نسل تازه گامی اثرگذار بر می دارد. این مخصوص برنامه در راستای گسترش و تعمیق شناخت شهروندان از الگوهای دینی، گسترش فرهنگ عاشورایی و سبک زندگی امام حسین (ع)، انتقال مفاهیم عاشورایی و تقویت باورهای نسل جوان در ۶۰روز محرم و صفر با اجرای ۱۰۶ برنامه عاشورایی و برپایی غرفه های متنوع به انجام رسانده میشود.

اجرای تعزیه دهه دوم محرم از روز شنبه ۲۴مهرماه همزمان با ۱۳ماه محرم به مدت ۱۰ شب از ساعت ۱۸:۳۰ در میدان امام حسین(ع) آغاز شده است. مجلس های تعزیه با عنوان های مجلس حضرت مسلم، مجلس حضرت حر بن یزید ریاحی، مجلس طفلان حضرت مسلم، مجلس حضرت علی اکبر (ع) مجلس حضرت ابالفضل العباس، مجلس حضرت قاسم (ع) و شهادت امام حسین (ع) اجرا می شود.

مخصوص برنامه «جلوه اندوه» برای دومین سال متوالی به همت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و مدیریت فرهنگی هنری منطقه۱۲ تا پایان ماه صفر در میدان امام حسین (ع) برپاست.

– براى مشاهده مطالب مرتبط به بالای مطلب رجوع کنيد –

نگارش : پارسا ز.

فرهنگی هنری در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

به هوش باش که هنگام باد استغنا
««« »»»
هزار خرمن طاعت به نيم جو ننهند

۱۰ مجلس تعزیه در میدان امام حسین(ع)

TT / 20 — TP / 9%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال