برنامه های جدید رادیو ایران پیرامون موضوع امید به آینده ساخته و پخش می شود


با دیگران به اشتراک بگذارید

برنامه های جدید رادیو ایران پیرامون موضوع امید به آینده ساخته و پخش می شود

مدیر اطلاعات و برنامه ریزی "رادیو کشورمان" گفت: ما سخنان رهبری اطراف امید به آینده را در هفت بخش خستگی ناپذیری، تفکر جامعه، جهاد، آینده روشن، نقاط قوت و نیروی جوان تقسیم بندی کرده ایم و در برنامه سازی لحاظ خواهیم کرد.

تصویر و عکس برنامه های تازه رادیو کشورمان اطراف موضوع امید به آینده ساخته و انتشار داده میشود

غلامحسین طالبی مدیر اطلاعات و برنامه ریزی "رادیو کشورمان" اطراف مدل تازه برنامه ریزی این شبکه رادیویی به خبرنگار فرهنگی «نسیم آنلاین»، گفت: شبکه "رادیو کشورمان" در سال ۱۳۹۵ یک مدل تازه برنامه ریزی تحت عنوان برنامه ریزی رسانه ای را مبنی کار خود قرار داده است. تا در نهایت سخنان رهبر معظم انقلاب را در برنامه های خود در قالب صحبت سازی مطرح و بیان کنیم.

وی افزود: بر این اساس ما در این شبکه رادیویی می آییم و هفته ای بر روی اظهارات مقام معظم رهبری در سال جاری کار کارشناسی، موضوع کشف کنی و محوریابی می کنیم و آنها را در داخل برنامه هایی که بتوانیم این اظهارات را صحبت سازی کنیم مطرح می کنیم.

"امید به آینده" موضوع این هفته رادیو کشورمان

مدیر اطلاعات و برنامه ریزی "رادیو کشورمان" ادامه داد: بر این اساس در این هفته و هفته آینده و به واژه ای خوب تر از شنبه ۲۴ مهرماه تا روز جمعه ۷ آبان ماه موضوع ما در برنامه های این شبکه امید به آینده است.

طالبی خاطرنشان کرد: بر این اساس در این برنامه ها از اظهارات متعددی که مقام معظم رهبری، خصوصا بیاناتی که در تاریخ ۲۳ ماه خرداد سال جاری در دیدار با اعضای هیات دولت داشتند در برنامه سازی های خود بهره گرفته خواهد شد.

وی افزود: یکی از این سخنرانی ها در جمع مسئولان و هیات دولت بود که فرمودند آینده بسیار روشن و نورانی است و با نگاه امیدوارکننده به آینده برای حرکت به سوی کسب رتبه خوب تر در حوزه علم و تکنولوژی بوده است.

از اظهارات رهبری در ساخت برنامه ها بهره میگیریم

مدیر اطلاعات و برنامه ریزی "رادیو کشورمان" یادآور شد: ایشان سخنی هم با اعضای اجلاس اسلامی دانش آموزان در تاریخ اول اردیبهشت سال جاری داشتند. سخنرانی دیگری هم در جمع بسیج دانشجویان در تاریخ ۱۲ تیرماه سال جاری داشتند و در مهمانی دانش آموختگی دانشگاه افسری هم در تاریخ ۷ مهرماه سال جاری داشتند.

طالبی تصریح کرد: ایشان در این دیدارها سخنرانی هایی در رابطه با موضوع امید به آینده داشتند که ما در رادیو کشورمان آمده ایم و این سخنان را محوریابی کردیم و آنها را در هفت بخش تقسیم بندی کرده ایم. از جمله بحث ها می شود به مواردی چون خستگی ناپذیری، تفکر جامعه، جهاد، آینده روشن، نقاط قوت و نیروی جوان اشاره کرد.

—ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما کمک کنيد—

گردآوری توسط : سهراب ه.

فرهنگی هنری در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

عيبم بپوش زنهار ای خرقه می آلود
««« »»»
کان پاک پاکدامن بهر زيارت آمد

برنامه های جدید رادیو ایران پیرامون موضوع امید به آینده ساخته و پخش می شود

TT / 61 — TP / 14%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال