شباهت من به خواننده لس آنجلسی عمدی نیست! +تصویر و عکس


با دیگران به اشتراک بگذارید

شباهت من به خواننده لس آنجلسی عمدی نیست! +عکس

سعید مقیمی یکی از خوانندگان پاپ کشورمان است که شباهت فراوانش به یکی از خوانندگان لس آنجلسی او را خیلی زود به سر زبان ها انداخت و البته برایش حاشیه های فراوانی هم ساخت. مقیمی بعد از گذراندن موانع فراوان قادر بوده اولین آلبوم مجلسی خود را روانه بازار موزیک کند.

سعید مقیمی درباره شباهتش به خواننده لس آنجلسی نقل میکنید: از دید من خوب است ولی از دید مردمان را نمی‌دانم، این اتفاق ناخودآگاه بوده و من هیچ تلاشی نکرده‌ام که خودم را شبیه کسی کنم، شاید یکی از عواملی که مرا سوق داده به سمت موزیک همین موضوع است.

* البته من برای رفع این شباهت خشی را وارد صدایم کرده‌ام که همین موضوع سبب تفاوت در تونالیته صدای من و آن خواننده شده است. شباهت صدا وجود دارد و منکر آن نمی‌شوم اما برایم اهمیتی می دارد که چه کسی می‌گوید من تقلید می‌کنم. من این موضوع را خوش‌شانسی می‌دانم و برایم خوش‌آیند است و شاید همین موضوع سبب ورود من به عرصه موزیک است.

تصویر و عکس شباهت من به خواننده لس آنجلسی عمدی نیست! +تصویر و عکس

* این شباهت سبب ایجاد مشکل برای اخذ مجوز شد. یک بار نقل کردند من تقلید می‌کنم، یکبار نقل کردند صورتم را با فتوشاپ درست کرده‌اند به همین علت مجبور شدم برای هر بار از این ایرادگیری ها در شورا حضور کشف کنم و برایشان زنده اجرا کنم و مرا از نزدیک ببینند. البته به شورای موزیک حق می‌دهم زیرا از این قبیل معضلات امکان می دارد رقم بخورد.

* ما این آلبوم را به صورت فیزیکی وارد بازار موزیک نکردیم و آن را در سایتی به معرض به فروش رسان گذاشتیم و هدفمان بیشتر از به فروش رسان شناسایی بوده است. انتشار فیزیکی امروزه منسوخ شده و تعداد زیادی از خوانندگان که آلبوم رسمی‌شان را روانه بازار می‌کنند با شکست روبرو می‌شوند اما از به وحشت افت آبرو‌یشان چیزی نمی‌گویند.

* دوست دارم در کلام آخر نقل بکنیم، نه تنها برای من بلکه برای همه خوانندگان حاضر در بازار برچسب تقلید وجود دارد و از مردمان خواهشمندم به هیچ هنرمندی به عنوان یک مقلد نگاه نکنید. تمام افراد از مکانی شروع کرده‌اند و برای شروعشان الگویی را برگزیده‌اند و باید این موضوع را آگاهی بدارید که تقلید درست خود یک هنرنمایی محسوب می‌شود.‌ البته این را نقل بکنیم که خواننده باید قدرتمندی اجرای زنده را داشته باشد زیرا در استدیو هرکسی می‌تواند بخواند و خواننده شود. من قدرتمندی زنده خواندن خود را بسیار دوست دارم و این را می‌دانم که خیلی از هرمندان از این قدرتمندی مستثنی هستند.

نوا

— با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، يارى رسانيد —

نگارش از : به‌آفرين ژ.

مطالب جالب و شگفت انگیز در بخش سرگرمی سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

طره شاهد دنيی همه بند است و فريب
««« »»»
عارفان بر سر اين رشته نجويند نزاع

شباهت من به خواننده لس آنجلسی عمدی نیست! +تصویر و عکس

TT / 63 — TP / 15%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال