جوانی ابلیس صفت که اقدام به ازار و اذیت بانوان پایتخت می‌کرد، توسط پلیس معرفی و دستگیر شد.

تبلیغات
به چه صورت در اینترنت مارک سازی کنیم برنده تور رایگان ارمنستان شوید

پانزدهم برج مرداد امسال زنی با مراجعه به کلانتری ۱۲۵ یوسف آباد به مأمورین اعلام کرد که در ساعت ۰۴:۳۰ شخصی ناشناس وارد منزل ایشان شده و با تهدید به مرگ او را نکته اذیت و اذیت گذاشته است.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع “اذیت و اذیت جنسی” و به دستور شعبه ۵ دادگاه کیفری یک استان تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

شاکی پرونده بعد از حضور در اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: ساعت ۰۴:۳۰ مورخه ۱۳۹۵/۰۵/۱۵ فرد ناشناسی از طریق راهرو و بعد از تخریب توری پنجره وارد آپارتمان شد و به من که در اتاق خواب در حال استراحت بودم هجوم ور شد؛ او دهانم را محکم گرفت و به مخاطره انداخت که چنانچه فریاد زده و یا خواست مدد نمایم مرا خواهد کشت و در ادامه با تهدید، مرا نکته اذیت و اذیت قرار داد.

عکس و تصویر جنایتکار شبگرد تهران انتشار داده شد

شاکی پرونده در ادامه اظهاراتش با بیان این موضوع که چندین روز گذشته از نقش شکایت نیز به همین شیوه و شگرد و توسط همین شخص نکته اذیت و اذیت قرار گرفته، به کارآگاهان گفت: در ساعت ۰۱:۰۰ یازدهم برج مرداد نیز وقتی که در حال استراحت بودم توسط همین فرد ناشناس و دقیقا به همین شیوه و شگرد (تهدید به کشته شدن ) نکته اذیت و اذیت قرار گرفتم.

با توجه به حساسیت پرونده، تیم مخصوص برای پیگیری پرونده و معرفی و دستگیری فرد ناشناس در اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ تشکیل شد.

با توجه به بیانات شاکی پرونده مبنی بر اینکه فرد ناشناس در یک مقطع وقتی چندین روزه، دو بار به محل سکونتش آمده و این احتمال وجود دارد که مجددا و برای بار سوم دست به این اقدام بزند، مراقبت نامحسوس از محل سکونت شاکی پرونده در دستور کار کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

بعد از چندین شبانه روز مراقبت پلیسی و نامحسوس از محل سکونت شاکیه، کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی در ساعت ۰۳:۰۰ بامداد مورخه ۱۳۹۵/۰۵/۲۱ فردی را دیدند که از روی دیوار منزل شاکیه زیاد شده و وارد حیاط خانه شد؛ این شخص بعد از ورود به داخل حیاط، به سمت ورودی آپارتمان حرکت کرد که در آنجا متوجه حضور کارآگاهان در داخل حیاط شد؛ فرد ناشناس اقدام به فرار کرد اما پیش از هرگونه اقدامی جهت متواری شدن از محل، سریع عمل کارآگاهان دستگیر شد.

این شخص، بعد از دستگیری بلافاصله توسط شاکی پرونده نکته معرفی قرار گرفت و جهت انجام تحقیقات به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ رسانده شد.

اعترافات متهم:

متهم “حامد . ک” ( ۲۴ ساله – تبعه افغانستان) در همان تحقیقات اولیه صراحتا به دو فقره اذیت و اذیت همراه با تهدید شاکیه اعتراف و به کارآگاهان گفت: حدودا دو هفته پیش، به صورت غیرقانونی و قاچاق از افغانستان وارد کشورمان شدم؛ در طول این مدت بیکار بودم و شب ها در پارک استراحت میکردم. چندین روز گذشته در حال پرسه زنی در آن منطقه (منطقه یوسف آباد) بودم که دیدم درب خانه‌ای باز است؛ وارد آپارتمان شدم و به طبقه دوم رفتم؛ بعد از ورود به داخل خانه؛ شاکیه را تنها در خانه دیدم. به سمت او هجوم ور شده، گلویش را گرفته و به او نقل کردم: چنانچه صدایت در بیاید، تو را خواهم کشت. سپس به وی …… و از آنجا متواری شدم. چندین روز بعد مجددا به آن خانه رفتم؛ اینبار درب حیاط قفل بود؛ از بالای در وارد حیاط شدم؛ نردبانی را از داخل اتاقکی که داخل حیاط بود برداشتم و آنرا زیر پنجره کوچولو طبقه دوم آپارتمان قرار دادم. از نردبان زیاد شدم؛ توری پنجره را پاره کرده و وارد آپارتمان شدم؛ [ شاکیه] روی تخت استراحت کرده بود؛ مجددا به سمت او هجوم ور شده و گلویش را محکم گرفتم و ….. . امشب نیز قصد تکرار همان کار را داشتم؛ از روی دیوار وارد حیاط شدم اما اینبار بعد از ورود به داخل حیاط متوجه حضور دو نفر شدم؛ قصد فرار داشتم که دستگیر شدم.

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: در ادامه رسیدگی به این پرونده و به جهت معرفی سایر جرایم ارتکابی مشابه، دستور انتشار بدون پوشش عکس و تصویر متهم از سوی مقام محترم قضایی دادگاه کیفری یک استان تهران صادر شده است؛ لذا از کلیه شکات احتمالی که کامیاب به معرفی عکس و تصویر متهم شدند فرا خوانده میشود تا جهت نقش و پیگیری شکایات خود به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در خیابان وحدت اسلامی مراجعه نمایند و مطمئن باشند که هویت و بیانات آنها نزد پلیس کاملا محرمانه و محفوظ است.