حرکات دلچسب دختر کوچولوی نینجا را ببینید (۶ عکس)


با دیگران به اشتراک بگذارید

حرکات جالب دختر کوچولوی نینجا را ببینید

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩

تصویر و عکس حرکات جالب فرزند کوچک نینجا را ببینید

حرکات جالب فرزند کوچک نینجا را ببینید 

اخیرا فیملی در فضای جایزی به اشتراک قرار داده شد که در آن یک فرزند کوچولو اقدام به انجام حرکات نینجا می کند که بسیار نکته استقبال مردمان قرار گرفت. یک پدر کلورادویی در حیاط پشتی خانه خود یک فرزند نینجا تربیت می کند. گوین مک کال پدر اهل بولدر در ایالت کلورادو است که در حیاط پشتی خانه خود یک فضای تمرینی برای فرزند ۵ ساله خود لایلا تهیه کرده است تا او را به صورت یک نینجا بار بیاورد.
تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس حرکات جالب فرزند کوچک نینجا را ببینیدهفته گذشته این پدر ویدیویی از فرزند خود در حال تمرین کردن به اشتراک گذاشت که نحوه تمرین او را که شبیه یکی از برنامه های تلویزیونی است که نینجاها در آن با هم مسابقه میدهند، نمایان میکرد.
تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس حرکات جالب فرزند کوچک نینجا را ببینید

تصویر و عکس شماره ۴ ⇩تصویر و عکس حرکات جالب فرزند کوچک نینجا را ببینیداین فرزند ۵ ساله با تلاش های خود از موانعی که پدرش با بهره گیری از تاب ها و چوب ها و طناب های آویزان برای او تهیه کرده است، می گذرد و پدرش هم نظرهایی راجع به برنامه ای می دهد که در تلویزیون می بیند.
تصویر و عکس شماره ۵ ⇩تصویر و عکس حرکات جالب فرزند کوچک نینجا را ببینید

تصویر و عکس شماره ۶ ⇩تصویر و عکس حرکات جالب فرزند کوچک نینجا را ببینیددر آخر هم که لایلا همه موانع را با موفقیت رد می کند، پدرش او را به عنوان برنده اعلام می کند.

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال