کمالوند: ۷ سال زحمت کشیدم اما مردم به ما تشکیک کردند/ گسترش بیدار شد


با دیگران به اشتراک بگذارید

کمالوند: ۷ سال زحمت کشیدم اما مردم به ما تشکیک کردند/ گسترش بیدار شد

خبرگزاری فارس: کمالوند: 7 سال زحمت کشیدم اما مردمان به ما تشکیک کردند/ گسترش بیدار شد

سرمربی گسترش فولاد اعتقاد دارد تیمش به بلوغ تاکتیکی رسیده است.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، فراز کمالوند در نشست خبری بعد از بازی با پدیده نقل کرد: بازی کیفیتی خوبی داشت. حتی یک فرصت هم به رقیب ندادیم و ۸ فرصت ۱۰۰ درصد داشتیم. این نمایان کننده بلوغ تاکتیکی گسترش است اما باور کنید در ۷ بازی قبلی هم اینطور خوب بازی می کردیم. از ارزش های فنی پدیده چیزی کاهش داده نمیشود.

کمالوند اضافه کرد: خوب ترین تیتر این است که بزنید گسترش بیدار شد. امروز در حالی پدیده را ۳ بر صفر بردیم که این تیم قبل از این بیشتر از یک گل از هیچ تیمی نگرفته بود. امیدوارم خدا یاری رساند و به روند رو به رشد خود ادامه دهیم. با این وضعیت قادر هستیم در نیم فصل اول به جایگاه خود برسیم و در نیم فصل دوم در کورس مدعیان قرار بگیریم. البته ما ۳ مکان خالی هم داریم.

وی با اظهار اینکه همانطور که از باخت ها خیلی آزرده نبودیم از این پیروزی هم خیلی شاد نخواهیم شد در رابطه با بازی نقل کرد: پاسداریهای کنار را فعال کردیم و اتفاقا هر دوی آنها مناسب بودند اما وقتی که تیم نمی برد نقد ها آغاز می شود. هر کسی انصاف داشته باشد و مغرض نباشد متوجه می شود که ما از ۷ بازی گذشته ۶ بازی مثل بازی امروز بودیم که البته در آن بازی ها خدا درخواست و توپ هایمان گل نشد اما امروز خدا درخواست و توپ هایمان گل شد. برای این پیروزی شاکر امام حسین (ع) هم هستم.

سرمربی گسترش با اظهار اینکه امروز نقی زاده نمایان کرد که تحول پست برای او مثبت بوده است، اضافه کرد: از ۲-۳ نفر باید تشکر کنم. اول پزشک تیم که بازیکنان سرماخورده را به بازی رساند. دوم از دوست برم که روانشناس است و جدید فهمیدم عدم روانشناس کنار تیم های ایرانی چه ضربه ای می زند و سوم امام حسین (ع) چون این پیروزی در این ایام عزیز حاصل شد.

کمالوند نقل کرد: ۷ سال در این شهر زحمت کشیدم اما امسال مردمان با تشکیک به ما نگاه می کردند که خدا را شکر این برد قادر هست به روند ما یاری رساند.

وی تاکید کرد: در این مدت که نتیجه نگرفتیم نه از طرف مالک و نه هیأت مدیره کوچولو ترین فشاری وارد نشد و در واقع اصول تیم داری همین است که گسترش به انجام میرساند و امروز باعث می شود تیمی که ۷ بازی نبرده امروز ۳ گل می زند و این همه موقعیت بوجود مییاورد.

**ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما کاربر عزيز، کمک کنيد**

نگارنده: رخشا ث.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

تشنه باديه را هم به زلالی درياب
««« »»»
به اميدی که در اين ره به خدا می‌داری

کمالوند: ۷ سال زحمت کشیدم اما مردم به ما تشکیک کردند/ گسترش بیدار شد

TT / 73 — TP / 17%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال