http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

مجتبی حسینی آقا نخست دربی اصفهان

مجتبی حسینی آقا نخست دربی اصفهان

با دیگران به اشتراک بگذارید

مجتبی حسینی مرد اول دربی اصفهان

مجتبی حسینی سرمربی تازه تیم ذوب آهن برای اولین بار در لیگ برتر و دربی اصفهان روی نیمکت هدایت این تیم نشست و کامیاب شد با یک پیروزی شیرین جایگاه خود را تثبیت کند.

به گزارش”ورزش‌سه”، مجتبی حسینی سال ها در کنار یحیی گل محمدی کار مربیگری را ادامه می داد و کارنامه او به همراه یحیی گل‌محمدی در چند سال اخیر او را به یکی از مدد مربیان نامدار لیگ برتر مبدل کرده بود. رقم دریافتی حسینی هم موید همین موضوع بود و او در میان مدد مربیانی واقع بود که رقم بالایی میگیرند.

نتایج ضعیف تیم ذوب آهن در بازی‌های ابتدایی باعث واکنش سعید آذری به این روند شد و بعد از کش و قوس های چند هفته ای که اطراف این موضوع میان یحیی گل محمدی و سعید آذری موجود بود، سرانجام دو طرف رضایت دادند تا با یکدیگر قطع مشارکت دارند.

انتخاب بعدی سعید آذری مجتبی حسینی بود که در اهواز و در مقابل فولاد خوزستان کامیاب شده بود یک پیروزی خوب را در غیاب یحیی گل محمدی رقم بزند. حسینی بعد از رفتن یحیی به عنوان سرمربی موقت کار خود را شروع کرد و بعد از پیروزی دشوار در جام حذفی برابر شهرداری شاهین بوشهر، در دربی اصفهان باید اولین امتحان خود را پس می داد.

تصویر و عکس مجتبی حسینی فوت شد اول دربی اصفهان

تیم ذوب آهن در دربی اصفهان خیلی خوب و منظم توانست برنامه های خود را در زمین مسابقه اجرا کند و در روزی که تیم سپاهان به شدت تحت تاثیر اخبار و حواشی مربوط به خداحافظی محرم نویدکیا عاطفی شده بود، ذوبی‌ها قادر بودند مهار بازی را در دست بگیرند و با یک بازی منطقی بر بازی عاطفی سپاهان شکست دهند. شاگردان حسینی در این دیدار کامیاب شدند تا به خوب ترین نحو و با زیرکی از فرصت های خود بهره گیرند؛ موضوعی که در بازی‌های گذشته یکی از مشکلات عمده این تیم برای رسیدن به گل بود.

مجتبی حسینی بعد از پایان دیدار و در جمع خبرنگاران این پیروزی را جدا از تفکرات یحیی گل محمدی دوست خود و سرمربی سابق تیم ذوب آهن آگاهی نداشت و اعتقاد داشت که همان تفکرات قبلی را برای رسیدن به پیروزی دنبال کرده است.

با تمام این تفاسیر شهرآورد اصفهان قادر میبود امتحان بزرگی برای مجتبی حسینی و تثبیت جایگاه او داشته باشد. حسینی علاوه بر اینکه توانست در یک دیدار حساس از پس شکست تیم همشهری بیاید، به رکورد ۶ ساله سپاهان در نباختن مقابل ذوب آهن پایان داد تا به نفر عمده دربی اصفهان تبدیل ساخته شود. سعید آذری مدیرعامل تیم ذوب آهن در پایان بازی به حمایت از سرمربی تیم خود توجه کرد و حالا مجتبی حسینی قادر هست با خیال آسانتری به بازی های جلو رو بنگرد. سعید آذری پیش تر از این هم با انتخاب مشابهی، منصور ابراهیم زاده را به عنوان سرمربی تیم ذوب آهن برگزیده بود و حالا با انتخاب حسینی بار دیگر به یک مربی جوان و بی تجربه اعتماد کرده و در گام نخست جواب مثبتی گرفت.

****************************************

تهیه کننده : سهراب ه.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

عهد و پيمان فلک را نيست چندان اعتبار
««« »»»
عهد با پيمانه بندم شرط با ساغر کنم

مجتبی حسینی آقا نخست دربی اصفهان

TT / 65 — TP / 13%

با دیگران به اشتراک بگذارید

منبع: سرزه
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
زمین لرزه 9 بار خراسان رضوی را لرزاند/ دومین زمین لرزه شدید رخ داد
جنازه یک داعشی خوراک گربه‌ها شد +عکس(+16)
سید حسن خمینی عکسی از حضور پدرش در یک تیم فوتبال را منتشر کرد
پست متفاوت در اینستاگرام شهره سلطانی
کشف بقایای ماموت ها توسط شکارچیان (+عکس)
داستان خطاب به رئیس شرکت آمریکایی
متوجه تغییرات پوستتان هستید؟
استخدام مجموعه رستوران هفت خوان در فارس
استخدام زیگزال دوز، میاندوز و زیگزال دوز در تولیدی لباس
استخدام دو رده شغلی در رستوران تندیس
استخدام کارخانه چسب هل در تبریز
استخدام گروه ساختمانی آرین
استخدام شرکت تعاونی ویلاشهر کیمیا
استخدام شرکت آوند پخش
استخدام بازاریاب در خانه عطر و لوازم آرایشی
استخدام بیرون بر دولپی در شیراز
استخدام معاون مدیر بازرگانی در یک شرکت معتبر
فیلم هد اتوماتیک فیلمبرداری ( آپارات ) -دانلود و پخش
استخدام شرکت نوین پروتئین فردا در شیراز
فیلم شنیده ها در زمینه ضیافت بعدی اپل ( آپارات ) -دانلود و پخش
تبلیغات