مجتبی حسینی آقا نخست دربی اصفهان


با دیگران به اشتراک بگذارید

مجتبی حسینی مرد اول دربی اصفهان

مجتبی حسینی سرمربی تازه تیم ذوب آهن برای اولین بار در لیگ برتر و دربی اصفهان روی نیمکت هدایت این تیم نشست و کامیاب شد با یک پیروزی شیرین جایگاه خود را تثبیت کند.

به گزارش”ورزش‌سه”، مجتبی حسینی سال ها در کنار یحیی گل محمدی کار مربیگری را ادامه می داد و کارنامه او به همراه یحیی گل‌محمدی در چند سال اخیر او را به یکی از مدد مربیان نامدار لیگ برتر مبدل کرده بود. رقم دریافتی حسینی هم موید همین موضوع بود و او در میان مدد مربیانی واقع بود که رقم بالایی میگیرند.

نتایج ضعیف تیم ذوب آهن در بازی‌های ابتدایی باعث واکنش سعید آذری به این روند شد و بعد از کش و قوس های چند هفته ای که اطراف این موضوع میان یحیی گل محمدی و سعید آذری موجود بود، سرانجام دو طرف رضایت دادند تا با یکدیگر قطع مشارکت دارند.

انتخاب بعدی سعید آذری مجتبی حسینی بود که در اهواز و در مقابل فولاد خوزستان کامیاب شده بود یک پیروزی خوب را در غیاب یحیی گل محمدی رقم بزند. حسینی بعد از رفتن یحیی به عنوان سرمربی موقت کار خود را شروع کرد و بعد از پیروزی دشوار در جام حذفی برابر شهرداری شاهین بوشهر، در دربی اصفهان باید اولین امتحان خود را پس می داد.

تصویر و عکس مجتبی حسینی فوت شد اول دربی اصفهان

تیم ذوب آهن در دربی اصفهان خیلی خوب و منظم توانست برنامه های خود را در زمین مسابقه اجرا کند و در روزی که تیم سپاهان به شدت تحت تاثیر اخبار و حواشی مربوط به خداحافظی محرم نویدکیا عاطفی شده بود، ذوبی‌ها قادر بودند مهار بازی را در دست بگیرند و با یک بازی منطقی بر بازی عاطفی سپاهان شکست دهند. شاگردان حسینی در این دیدار کامیاب شدند تا به خوب ترین نحو و با زیرکی از فرصت های خود بهره گیرند؛ موضوعی که در بازی‌های گذشته یکی از مشکلات عمده این تیم برای رسیدن به گل بود.

مجتبی حسینی بعد از پایان دیدار و در جمع خبرنگاران این پیروزی را جدا از تفکرات یحیی گل محمدی دوست خود و سرمربی سابق تیم ذوب آهن آگاهی نداشت و اعتقاد داشت که همان تفکرات قبلی را برای رسیدن به پیروزی دنبال کرده است.

با تمام این تفاسیر شهرآورد اصفهان قادر میبود امتحان بزرگی برای مجتبی حسینی و تثبیت جایگاه او داشته باشد. حسینی علاوه بر اینکه توانست در یک دیدار حساس از پس شکست تیم همشهری بیاید، به رکورد ۶ ساله سپاهان در نباختن مقابل ذوب آهن پایان داد تا به نفر عمده دربی اصفهان تبدیل ساخته شود. سعید آذری مدیرعامل تیم ذوب آهن در پایان بازی به حمایت از سرمربی تیم خود توجه کرد و حالا مجتبی حسینی قادر هست با خیال آسانتری به بازی های جلو رو بنگرد. سعید آذری پیش تر از این هم با انتخاب مشابهی، منصور ابراهیم زاده را به عنوان سرمربی تیم ذوب آهن برگزیده بود و حالا با انتخاب حسینی بار دیگر به یک مربی جوان و بی تجربه اعتماد کرده و در گام نخست جواب مثبتی گرفت.

****************************************

تهیه کننده : سهراب ه.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

عهد و پيمان فلک را نيست چندان اعتبار
««« »»»
عهد با پيمانه بندم شرط با ساغر کنم

مجتبی حسینی آقا نخست دربی اصفهان

TT / 65 — TP / 13%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال