مدیر ورزشی بارسا: کار ما با ویدال به پایان رسانده نشده


با دیگران به اشتراک بگذارید

مدیر ورزشی بارسا: کار ما با ویدال تمام نشده

با بیرون رفتن نام الکس ویدال از فهرست بارسا برای بازی روز پیش مقابل دپورتیوو، او حالا در ۷ بازی اخیر تیمش با تصمیم فنی انریکه غایب بوده است.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس مدیر ورزشی بارسا: کار ما با ویدال به پایان رسانده نشده

به گزارش “ورزش سه”، تابستان ۲۰۱۵ درحالی که بارسلونا به حکم فیفا از ثبت بازیکن تازه در فهرست خود محروم بود، این باشگاه آردا توران و الکس ویدال را به خدمت گرفت و هر دو بازیکن خشنود ساخته شده بودند تا ژانویه ۲۰۱۶ برای اولین بازی خود صبر بکنند.

بارسا برای جذب ویدال ۱۸ میلیون یورو به سویا و برای جذب آردا نیز ۴۱ میلیون یورو به اتلتیکو توجه کرد کرده بود. گذشت وقت نمایان کرد که ویدال در برنامه های لوئیس انریکه مکانی ندارد.

این بازیکن در مقطع پایانی فصل گذشته حتی در فهرست ۱۸ نفره نیز قرار نمی گرفت و با وجود طلاق آلوس در تابستان، ویدال قادر نبود در رقابت با سرجی روبرتو، سمت راست پاسداری ای بارسلونا را از آن خود کند و در ۷ بازی اخیر آبی اناری ها نیز خارج از فهرست ۱۸ نفره بوده؛ از جمله بازی روز پیش مقابل دپورتیوو.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس مدیر ورزشی بارسا: کار ما با ویدال به پایان رسانده نشده

بسیاری معتقدند که ویدال به پایان کار خود در بارسا رسیده اما روبرت فرناندز، مدیر ورزشی آبی اناری ها به موندودپورتیوو گفت:” ویدال باید به تمریناتش ادامه دهد و به خودش بیشتر اعتماد داشته باشد.

چندین روز پیش آدریانو (بازیکن سابق بارسلونا که تابستان به بشیکتاش رفت) گفت اشتباه کرده و چنانچه طور دیگری رفتار می کرد هنوز در باشگاه بود. بیانیه خوبی بود. در تابستان هم سرمربی و هم من نقل کردیم دفاع راست های باشگاه سرخی روبرتو و الکس ویدال هستند.

هنوز هم همین طور مییاندیشیم. او بازیکن خوبی است و ما منتظرش می مانیم. او وقت دارد تا موقعیت را عوض کند فقط کافی است خودش را به مربی اثبات کند.”

—————————————–

گردآوری از: لادن ی.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

يا رب آن زاهد خودبين که بجز عيب نديد
««« »»»
دود آهيش در آيينه ادراک انداز

مدیر ورزشی بارسا: کار ما با ویدال به پایان رسانده نشده

TT / 59 — TP / 19%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال