کیلیپ فیلم نکته هایی درباره پستونک +پخش


با دیگران به اشتراک بگذارید

نکاتی در رابطه با پستونک

برای دانلود فیلم اینجا کلیک کنید

مکیدن پستونک تا حدی به مکیدن انگشت هم ارتباط مییابد که بسیاری از کودکان هستند که در سن ۵ تا ۶ سالگی و یا حتی بالاتر از آن به مکیدن انگشت خود عادت دارند و به همین دلیل به دلیل نیروهایی که حین مکیدن در فک به وجود مییاید یک سری دفرمگی ها و بد شکلی هایی را در فک و بر دندان ها بوجود مییاورد

منتها ما در سن خیلی پایین خیلی اصراری به حذف این عادت ها نداریم که حالت ارضایی که برای کودکان ایجاد می شودیک نیاز طبیعی است که معمولا می گویند از سن ۴ سالگی به بعد که خیلی ها می گویند از دو سالگی به بعد خوب تر است که این مکیدن انگشت یا پستونک را سعی کنیم که به حداقل منتقل بکنیم.  

در رابطه با پستونک ها به این نوع می گویند پستونک های ارتودونتیک که یک سر صاف دارد و یک سر قوس دارد که این ها ادعا دارند که معضلی رقم نمیخورد ولی رقم میخورد و سعی کنید که انگشت مکیدن را به پستونک خوردن برای جایگزین کنیم که فرزندهایی که به مهد یا پیش دبستانی می خواهند بروند به دلیل خجالتی که از بچه های هم سن خود دارند هم سعی می کنند که این پستونک خوردن را کنار قرار بدهند بنابراین قادر هستند به آسانی به حذف انگشت مکیدن خود نیز یاری رسانده باشند .  

ما باید تا سن ۳.۴. سالگی پستونک خوردن را ادامه بدهیم و معضلی ندارد و پس از آن باید با خردسال حرف زنیم و راه ها را نمایان کنیم و به او بگوییم که با این کار مشکلاتی برای دندان هایت ایجاد میشود که بیشتر با رابطه ای که با بچه برقرار می کنیم این مکیدن انگشت و پستونک را از بچه باید بگیریم وگرنه نیاز به پلاک های  ارتودنتیک است. 

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال