http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

مایلی کهن: یک روز باید از ملوان بروم؛ برزیل ۷ گل خورد، پوست تخمه هم پرتاب نکردند

مایلی کهن: یک روز باید از ملوان بروم؛ برزیل ۷ گل خورد، پوست تخمه هم پرتاب نکردند

مایلی کهن: یک روز باید از ملوان بروم؛ برزیل ۷ گل خورد، پوست تخمه هم پرتاب نکردند

طرفداری- محمد مایلی‌کهن، سرمربی تیم فوتبال ملوان پس از پیروزی یک بر صفر مقابل نساجی مازندران در نشست خبری گفت:

 فکر می‌کنم امروز شاهد بازی خوب از سوی هر دو تیم بودیم. ما در نیمه اول هم می‌توانستیم گل بزنیم اما اینگونه نشد. فکر می‌کنم در نیمه اول و 30 دقیقه اول نیمه دوم تیم ما بر بازی مسلط بود. اواخر بازی وقتی گل زدیم نساجی فشار آورد و در کنار بازی محکم هر دو تیم پیروز شدیم.

وی افزود:

به تماشاگران هر دو تیم باید تبریک بگویم. تیم‌ها مسابقه سالم را ارایه دادند و واقعیت امر این است که روزی که به ملوان آمدم باید یک روز هم باید بروم. آنچه اینجا باقی می‌ماند این است که مردم خوب شهر انزلی از بچه‌هایشان لذت ببرند از بچه‌های شایسته و دوست‌داشتنی که دارند و همه باید از فوتبال لذت ببریم. اگر من هم اشتباهی در جایی کرده‌ام عذرخواهی می‌کنم. هدف ما این است که بازیکنان شهر، استان و کشورمان شکوفا شوند و مایه مباهات همه ما شوند. هدف‌مان چیزی غیر از این نیست. این برد را صمیمانه به تماشاگران هر دو تیم تقدیم می‌کنم. ممنون و سپاسگزارم از هواداران خودمان که باعث شدند پیروز شویم. 

به نقل از فارس، وی ادامه داد:

قطعا ملوان بدون هواداران معنا ندارد. ما با حضور هوادار است که جان می‌گیریم. امروز به خودمان می‌بالیم که هم در زمینه فوتبالی و هم تشویق تماشاگران یکی از بهترین‌ روزهای فوتبال را داشتیم. رئال مادرید شب گذشته 6 گل به رئال بتیس می‌زند اما سرمربی رئال بتیس رونالدو و زیدان را در آغوش می‌گیرد. فوتبال همین است جنگ نیست فوتبال مهر و محبت است.

سرمربی ملوان در مورد حواشی تیم گفت:

تیم ما حاشیه ندارد. هواداران روی چشم ما جا دارند. همیشه این حرف را زده‌ایم اما بعضا مسایلی پیش می آید. اینکه می‌گویند هوادران حق اعتراض دارند در حالیکه هوادار در هیچ جای دنیا حق اعتراض آنچنانی ندارد چه برسد به اینکه توهین کند. این مساله‌ای نیست که مدیرعامل بخواهد وارد شود. جوانان ما آگاه هستند. چرا باید همیشه حسرت بخوریم. برزیل 7 گل از آلمان در کشورش خورد آیا کسی پوست تخمه پرتاب کرد؟! در شیراز من شرم کردم. هواداران شیرازی نمی‌دانید از دقیقه 30 به بعد با داور چه کردند. داور هم انسان است وزن و بچه دارد. من مخلص همه هستم روزی که به اینجا آمدم یک روز هم باید بروم.

مایلی‌کهن در مورد اینکه برخی اعتراض ها از ورزشگاه آزادی نشات می‌گیرد زمانی که در پرسپولیس بودید توانستید مقابل فحاشی‌ها را بگیرید که اکنون در ملوان چنین توقعی دارید گفت :

هر جا بوده‌ام در حد توانم کار کرده‌ام. زمانی من کاپیتان پرسپولیس بعد از پروین بودم اما به دلیلی در یک بازی من نبودم و پنجعلی کاپیتان شد. وقتی خواستم به میدان بروم پنجعلی بازوبند را به من داد که من آن را نگرفتم. کار بد هرجا باشد بد است. چه ایرادی دارد که شهری که همیشه جز اولین‌ها بوده باید در همه زمینه‌ها کمک کنیم که حالت‌های بد از بین برود. مثل اینکه خوشحال نیستید از این مساله؟! همه باهم کمک کنیم. دست به دست هم بدهیم کمک کنیم. می‌توانیم چرا نتوانیم. من همیشه گفته‌ام انزلچی بی‌ادب نیست. نباید از حرفم کلماتی را حذف کنید و سانسور کنید. شهروندان انزلی از من گلایه مند نیستند. اگر می‌خواهید با هم به شهر برویم. 

این مطلب در سایت "طرفداری" منتشر شده است.

منبع: سایر
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
علت بدبو شدن واژن شاید این مواد غذایی باشد!
آنچه که باید درباره بیماران اسکیزوفرنی بدانید
از استرس چه می دانید؟
قرص های ضد بارداری مردانه
علل تلخی و مزه بد دهان در اول صبح چیست؟
کربلایی جواد مقدم شام غریبان ۹۵
استخدام پرسشگر با سابقه ویزیتوری یا فروش در یزد
رستوران خلیج فارس بوشهر
استراتژی دریایی رژیم صهیونیستی و زیردریایی «دلفین» (۳ عکس)
افزایش فشار بر دولت اسپانیا بابت سوخت رسانی به ناو گروه روسیه عازم مدیترانه
«ترامپ» خواستار تحقیق از «اوباما» بخاطر آگاهی از ایمیل های محرمانه «کلینتون» شد
انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا پرخرج ترین انتخابات تاریخ این کشور
دلیل بدبو شدن واژن احتمالا این خوردنی ها باشد!
کشیدن پوست صورت بدون عمل جراحی
استخدام منشی در شرکت آذرنگارشرق با برند کاما
سفارش کشتیرانی برای ساخت کشتی ۲۲۰۰ TEU به خارجی ها
شیطان روسی را بشناسیم+تصاویر
چطور با همسر خسته از سرکار به منزل آمده رفتار کنیم
پذیرش نقش مادری؛ مهم ترین اولویت دفتر تخصصی بانوان آفتاب
چرخ دنده های صنعت استان مرکزی در شرایط سکون و رکود خشک شدند
تبلیغات