مایلی کهن: هوادار حق اعتراض ندارد/ یک روز باید از ملوان بروم


با دیگران به اشتراک بگذارید

مایلی کهن: هوادار حق اعتراض ندارد/ یک روز باید از ملوان بروم

خبرگزاری فارس: مایلی‌کهن: طرفدار حق اعتراض ندارد/ یک روز باید از ملوان بروم

سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: طرفدار در هیچ جای جهان حتی حق اعتراض آنچنانی هم ندارد چه برسد به اهانت.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، محمد می‌ خواهی کهن پس از پیروزی یک بر صفر مقابل نساجی مازندران در نشست خبری گفت: مییاندیشم امروز شاهد بازی خوب از سوی هر دو تیم بودیم. ما در نیمه اول هم قادر میبودیم گل بزنیم اما این طوری نشد. مییاندیشم در نیمه اول و ۳۰ دقیقه اول نیمه دوم تیم ما بر بازی مسلط بود. اواخر بازی وقتی گل زدیم نساجی فشار آورد و در کنار بازی محکم هر دو تیم پیروز شدیم.

وی اضافه کرد: به تماشاگران هر دو تیم باید تبریک نقل بکنیم. تیم ها مسابقه سالم را ارایه دادند و حقیقت امر این است که روزی که به ملوان آمدم باید یک روز هم باید بروم. آنچه اینجا باقی می ماند این است که مردمان خوب شهر انزلی از فرزندهایشان صفا بکنند از بچه های شایسته و محبوب که دارند و همه باید از فوتبال صفا بکنیم. اگه من هم اشتباهی در مکانی کرده ام عذرخواهی می کنم. هدف ما این است که بازیکنان شهر، استان و ایران شکوفا شوند و مایه مباهات همه ما شوند. هدف مان چیزی غیر از این نیست. این برد را صمیمانه به تماشاگران هر دو تیم تقدیم می کنم. ممنون و سپاسگزارم از هواداران خودمان که باعث شدند پیروز شویم.

وی ادامه داد: قطعا ملوان بدون هواداران معنا ندارد. ما با حضور طرفدار است که جان می گیریم. امروز به خودمان می بالیم که هم در زمینه فوتبالی و هم تشویق تماشاگران یکی از خوب ترین روزهای فوتبال را داشتیم. رئال مادرید شب گذشته ۶ گل به رئال بتیس می زند اما سرمربی رئال بتیس رونالدو و زیدان را در آغوش می گیرد. فوتبال همین است جنگ نیست فوتبال مهر و محبت است.

سرمربی ملوان در رابطه با حواشی تیم گفت: تیم ما حاشیه ندارد. هواداران روی چشم ما جا دارند. همیشه این حرف را زده ایم اما بعضا مسایلی رقم میخورد. این که می گویند هوادران حق اعتراض دارند در حالیکه طرفدار در هیچ جای جهان حق اعتراض آنچنانی ندارد چه برسد به این که اهانت کند. این مساله ای نیست که مدیرعامل بخواهد وارد شود. جوانان ما آگاه هستند. چرا باید همیشه حسرت بخوریم. کشور برزیل ۷ گل از آلمان در کشورش خورد آیا کسی پوست تخمه پرتاب کرد؟! در شیراز من شرم کردم. هواداران شیرازی آگاهی نمیدارید از دقیقه ۳۰ به بعد با داور چه کردند. داور هم انسان است وزن و بچه دارد. من مخلص همه هستم روزی که به اینجا آمدم یک روز هم باید بروم.

می‌ خواهی کهن در رابطه با این که برخی اعتراض ها از ورزشگاه آزادی نشات می گیرد وقتی که در پرسپولیس بودید قادر بودید مقابل ناسزاها را بگیرید که اکنون در ملوان چنین توقعی دارید گفت : هر جا بوده ام در حد توانم فعالیت کرده ام. وقتی من کاپیتان پرسپولیس پس از پروین بودم اما به علتی در یک بازی من نبودم و پنجعلی کاپیتان شد. وقتی درخواستم به میدان بروم پنجعلی بازوبند را به من داد که من آن را نگرفتم. کار بد هرجا باشد بد است. چه ایرادی دارد که شهری که همیشه جز اولین ها بوده باید در همه زمینه ها یاری رسانیم که حالت های بد نابود بشود. مثل این که شاد نیستید از این مساله؟! همه باهم یاری رسانیم. دست به دست هم بدهیم یاری رسانیم. قادر هستیم چرا نتوانیم. من همیشه نقل کرده ام انزلچی بی ادب نیست. نباید از حرفم کلماتی را کنار زنید و سانسور کنید. شهروندان انزلی از من گلایه مند نیستند. اگه می خواهید با هم به شهر برویم.

– همچنين مي توانيد براي مشاهده مطالب مرتبط به بالای مطلب رجوع کنيد –

نگارش : بامشاد ا.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بيرون جهيم سرخوش و از بزم صوفيان
««« »»»
غارت کنيم باده و شاهد به بر کشيم

مایلی کهن: هوادار حق اعتراض ندارد/ یک روز باید از ملوان بروم

TT / 95 — TP / 16%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال