کمالوند: تیتر بزنید گسترش بیدار شد!


با دیگران به اشتراک بگذارید

کمالوند: تیتر بزنید گسترش بیدار شد!

فراز کمالوند سرمربی تیم گسترش فولاد نقل میکنید که این تیم در هفته های قبل هم همین گونه بازی می کرده و تنها در نتیجه گیری خوب عمل نمی کرده است.

تصویر و عکس کمالوند: تیتر بزنید گسترش بیدار شد!

به گزارش “ورزش‌سه”، فراز کمالوند در نشست خبری بعد از بازی با پدیده در جمع خبرنگاران حاضر شد و پاسخگوی سوالات آن ها شد.

قبلا هم همینطور بازی می کردیم
بازی کیفیتی خوبی داشت. حتی یک فرصت هم به رقیب ندادیم و ۸ فرصت ۱۰۰ درصد داشتیم. این نمایان کننده بلوغ تاکتیکی گسترش است اما باور کنید در ۷ بازی قبلی هم اینطور خوب بازی می‌کردیم. از ارزش های فنی پدیده چیزی کم نمی‌شود.

تیتر بزنید گسترش بیدار شد
خوب ترین تیتر این است که بزنید گسترش بیدار شد. امروز در حالی پدیده را ۳ بر صفر بردیم که این تیم قبل از این بیشتر از یک گل از هیچ تیمی نگرفته بود. امیدوارم خدا یاری رساند و به روند رو به رشد خود ادامه دهیم. با این وضعیت می‌توانیم در نیم‌فصل اول به جایگاه خود برسیم و در نیم فصل دوم در کورس مدعیان قرار بگیریم. البته ما ۳ مکان خالی هم داریم.

وقتی تیم نمی برد انتقادات بالا برده میشود
دفاع‌های کنار را فعال کردیم و اتفاقا هر دوی آنها مناسب بودند؛ اما وقتی که تیم نمی‌برد نقد ها آغاز می‌شود. هر کسی انصاف داشته باشد و مغرض نباشد متوجه می‌شود که ما از ۷ بازی گذشته ۶ بازی مثل بازی امروز بودیم، که البته در آن بازی‌ها خدا درخواست و توپ‌هایمان گل نشد اما امروز خدا درخواست و توپ‌هایمان گل شد. برای این پیروزی شاکر امام حسین (ع) هم هستم.

۷ سال در این شهر زحمت کشیدم
از ۲-۳ نفر باید تشکر کنم. اول پزشک تیم که بازیکنان سرماخورده را به بازی رساند. دوم از دوست برم که روانشناس است و جدید فهمیدم عدم روانشناس کنار تیم‌های ایرانی چه ضربه‌ای می‌زند و سوم امام حسین (ع) چون این پیروزی در این ایام عزیز حاصل شد. ۷ سال در این شهر زحمت کشیدم اما امسال مردمان با تشکیک به ما نگاه می‌کردند که خدا را شکر این برد می‌تواند به روند ما یاری رساند.

اصول مدیریتی باشگاه داری همین است
در این مدت که نتیجه نگرفتیم نه از طرف مالک و نه هیأت مدیره کوچولو ترین فشاری وارد نشد و در واقع اصول تیم‌داری همین است که گسترش انجام می‌دهد و امروز باعث می‌شود تیمی که ۷ بازی نبرده، ۳ گل می‌زند و این همه موقعیت ایجاد می‌کند.

— پيشنهادات شما مايه دلگرمى ماست —

نگارش : آزاده ی.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

از چاشنی قند مگو هيچ و ز شکر
««« »»»
زان رو که مرا از لب شيرين تو کام است

کمالوند: تیتر بزنید گسترش بیدار شد!

TT / 36 — TP / 9%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات