جدول ارزشمندترین بازیکنان آماده در لیگ عالی


با دیگران به اشتراک بگذارید

جدول ارزشمندترین بازیکنان حاضر در لیگ برتر

دو بازیکن خوزستانی این روزها در صدر موثرترین بازیکنان حاضر در لیگ شانزدهم قرار دارند، ایمان مبعلی از نفت تهران و رحیم زهیوی از استقلال خوزستان تاکنون قادر بوده اند خوب ترین عملکرد را برای تیم های شان به اکران قرار بدهند.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس جدول ارزشمندترین بازیکنان حاضر در لیگ برتر

به گزارش “ورزش سه”، بازی های هفته هشتم لیگ برتر نیز به انجام رسید و تیم های حاضر به مصاف یکدیگر رفتند و با عملکرد خود، رده حضورشان در جدول ارزشمندترین بازیکنان حاضر در لیگ برتر را دستخوش عوض شدند.

با بررسی ارزشمندترین بازیکنان حاضر در لیگ برتر همراه “ورزش سه” باشید:

رحیم زهیوی، استقلال خوزستان – ۷ امتیاز

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس جدول ارزشمندترین بازیکنان حاضر در لیگ برتر

رحیم زهیوی در پیروزی تیمش نقش پررنگی داشت، او علاوه بر این که ضربه کرنرش بازهم بسیار زیبا به گل دوم استقلالی های خوزستان مبدل شد، روی گل سوم این تیم نیز نقش داشت و توپ را برای سلمان بحرانی کاشت تا این هافبک بوشهری با یک ضربه دقیق دروازه را برای بار سوم گشاید. زهیوی با تاثیر روی این دو گل به عنوان یکی از دو بازیکن صدرنشین جدول موثرترین بازیکن لیگ لقب گرفته است. وی اکنون ۴ پاس گل و ۳ گل را در کارنامه خود به تصویب رسانده است.

ایمان مبعلی، نفت تهران – ۷ امتیاز

تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس جدول ارزشمندترین بازیکنان حاضر در لیگ برتر

هافبک پیشکسوت نفتی ها که در بازی برابر پرسپولیسی ها قادر نبود عملکرد عالی ای داشته باشد به عنوان یکی از خوب ترین بازیکنان نفت در لیگ شانزدهم، بازی های نقش می داری را به انجام رساند، مبعلی به عنوان یکی از خوب ترین گلسازهای لیگ، تاکنون توانسته چهار بار با پاس های خود بازیکنان تیمش را در معرض گلزنی گذارد، خلال این که خود نیز تاکنون ۳ بار برای نفتی ها گلزنی کرده است.

محمد شادکام، صنعت نفت آبادان – ۶ امتیاز

تصویر و عکس شماره ۴ ⇩تصویر و عکس جدول ارزشمندترین بازیکنان حاضر در لیگ برتر

مهاجم آبادانی ها که این روزها عنوان آقای گلی لیگ شانزدهم را یدک می کشد در دیدار اخیر تیمش نیز درخشید و توانست با یک گل و یک پنالتی، زمینه ساز گلزنی تیمش شود هرچند این گل ها در نهایت دردی از آبادانی ها را دوا نکرد، شادکام این روزها به عنوان تنها بازیکن ۵ گله لیگ برتر در صدر گلزنان قرار دارد و یک بار نیز کامیاب شده یک پنالتی منجر به گل برای تیمش به دست بیاورد.

مهدی ترابی، سایپا – ۶ امتیاز

تصویر و عکس شماره ۵ ⇩تصویر و عکس جدول ارزشمندترین بازیکنان حاضر در لیگ برتر

هافبک جوان خودروسازان که فصل پیش توانست خود را به عنوان یکی از پدیده های فوتبال کشورمان شناساند در لیگ شانزدهم نیز به عنوان یکی از خوب ترین بازیکنان، مطرح است، از ترابی که در دیدار اخیر تیمش قادر نبود کاری از پیش ببرد در حال حاضر با ۴ گلی که برای تیمش به ثمر رساند به عنوان یکی از گلزنترین بازیکنان لیگ نام برده می شود. این بازیکن علاوه بر این در دو دیدار نیز کامیاب شده برای همبازیان خود گل سازی کند.

محمد ایرانپوریان، تراکتورسازی – ۶ امتیاز

تصویر و عکس شماره ۶ ⇩تصویر و عکس جدول ارزشمندترین بازیکنان حاضر در لیگ برتر

مدافع راست تراکتوری ها در دیدارهای تیمش در لیگ شانزدهم نیز کامیاب شده بازی های خوبی از خود به اکران قرار بدهد، ایرانپوریان در هشت دیدار اخیر تراکتورسازان توانسته خود را به عنوان یکی از موثرترین بازیکنان شناساند، او تاکنون ۴ بار برای تبریزی ها گلزنی کرده است و ۲ بار نیز با پاس های خود، برای مهاجمان تیمش گلسازی کرده است و اکنون با ۶ امتیاز به عنوان یکی از بازیکن های صدر جدول اثرگذار ترینها مطرح است.

مهدی طارمی، پرسپولیس – ۵ امتیاز

تصویر و عکس شماره ۷ ⇩تصویر و عکس جدول ارزشمندترین بازیکنان حاضر در لیگ برتر

مهاجم پرسپولیسی بازی به بازی بهتر عمل می کند و آرام آرام همان مهاجمی می شود که هواداران این تیم انتظار دارند، آقای گل فصل قبل، در بازی این تیم برابر نفتی ها کامیاب شد یک گل به ثمر برساند و خود را با ۴ گل به جمع مدعیان جدول گلزنان برساند و علاوه بر آن یک پنالتی منجر به گل نیز برای تیمش به دست آورد.

محمد قاضی، نفت تهران – ۵ امتیاز

تصویر و عکس شماره ۸ ⇩تصویر و عکس جدول ارزشمندترین بازیکنان حاضر در لیگ برتر

مهاجم پیشکسوت نفتی ها در بازی های این فصل گویا احیا شده و با گل های خود برای تیمش موثر نمایان ساخته شده است، قاضی که در بازی برابر پرسپولیس قادر نبود برای تیمش کاری از پیش ببرد تاکنون ۴ گل به ثمر رساند و یک بار نیز برای سایر همبازیانش گلسازی کرده است.

حسن بیت سعید، استقلال خوزستان – ۵ امتیاز

تصویر و عکس شماره ۹ ⇩تصویر و عکس جدول ارزشمندترین بازیکنان حاضر در لیگ برتر

مهاجم فرصت طلب خوزستانی ها در بازی برابر خودرو سازی هم موثر ظاهر شد، او که در این بازی قادر نبود گلزنی کند اقدام به گلسازی کرد و با پاس خوشگل خود مقدمات اولین گل تیمش را فرهم آورد، بیت سعید اکنون با ۴ گل و یک پاس گل یکی از موثرترین بازیکنان لیگ به حساب مییاید.

مرتضی تبریزی، ذوب آهن – ۵ امتیاز

تصویر و عکس شماره ۱۰ ⇩تصویر و عکس جدول ارزشمندترین بازیکنان حاضر در لیگ برتر

مهاجم ذوبی ها در دیدار حساس این تیم در دربی اصفهان برای تیمش بزرگی کرد، وی در این بازی توانست دبل کند و با دو گل خود زمینه ساز پیروزی اصلی بر رقیب باستانی ذوب آهن یعنی سپاهان شود. تبریزی با این دو گل توانست ۴ گله شود و با احتساب یک پاس گل وی، کاپیتان دوم ذوبی ها اکنون ۵ امتیاز دارد.

میلاد جهانی، صنعت نفت آبادان – ۵ امتیاز

تصویر و عکس شماره ۱۱ ⇩تصویر و عکس جدول ارزشمندترین بازیکنان حاضر در لیگ برتر

هافبک آبادانی تنها بازیکن صدرنشین است که گلی به ثمر منتقل نکرده اما با پاس گل های متعدد خود به عنوان یکی از ارزشمندترین بازیکنان لیگ شناسانده شده است، جهانی ۴ بار برای صنعت گل سازی کرده است و یک بار نیز پنالتی پنالتی منجر به گل برای تیمش به دست آورد.

توضیح ۱: بازیکنانی که کامیاب به گلزنی و یا گلسازی شوند یک امتیاز مثبت میگیرند.
توضیح ۲: بازیکنانی که کامیاب به کسب پنالتی شوند در صورت گل شدن، یک امتیاز (در حکم پاس گل) و در صورت گل نشدن پنالتی، نیم امتیاز به دست می آورند.

تصویر و عکس شماره ۱۲ ⇩تصویر و عکس جدول ارزشمندترین بازیکنان حاضر در لیگ برترتصویر و عکس شماره ۱۳ ⇩تصویر و عکس جدول ارزشمندترین بازیکنان حاضر در لیگ برترتصویر و عکس شماره ۱۴ ⇩تصویر و عکس جدول ارزشمندترین بازیکنان حاضر در لیگ برترتصویر و عکس شماره ۱۵ ⇩تصویر و عکس جدول ارزشمندترین بازیکنان حاضر در لیگ برتر

—————————————————

مسئول متن : سرافراز ث.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

به کوی عشق منه بی‌دليل راه قدم
««« »»»
که من به خويش نمودم صد اهتمام و نشد

جدول ارزشمندترین بازیکنان آماده در لیگ عالی

TT / 165 — TP / 17%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال