کادر فنی سپاسی در این تیم باقی می مشابه


با دیگران به اشتراک بگذارید

کادر فنی سپاسی در این تیم باقی می مانند

مدیرعامل شیرازی ها نقل میکنید کادر فنی گذشته سپاسی به عنوان دستیاران پیروانی با وی شراکت خواهند کرد.

تصویر و عکس کادر فنی سپاسی در این تیم باقی می مانند

به گزارش “ورزش سه”، زهراب قنبری، مدیرعامل فجرسپاسی شیراز در مورد تحول سرمربی این تیم و حضور غلامحسین پیروانی روی نیمکت شیرازی ها نقل کرد: طی چندین نشست مذاکراتی که با ایشان داشتیم آقای پیروانی قبول کردند تا هدایت سپاسی را برعهده بگیرند و در نهایت بعد از توافق با ایشان، به طور مجلسی خبر سرمربیگیری آقای پیروانی را اعلام کردیم.

وی ادامه داد: البته در تیم ما اخراج مفهومی ندارد و کادرفنی سابق تیم به عنوان همکاران آقای پیروانی با وی مشارکت خواهند داشت، این دوستان همگی در برهه های گوناگون از شاگردان پیروانی بودند و قادر هستند همکاری بسیار خوبی با یکدیگر داشته باشند.

قنبری در پایان نقل کرد: امیدوارم بر آن شده شده در نهایت به سود سپاسی باشد و باعث ارتقای تیم شود، انتظار ما این است همه مسئولین استان نیز دست به دست هم بدهند و به مدد ما بیایند تا بتوانیم بازهم به لیگ برتر برسیم و باعث پیشرفت ورزش استان شودیم.

————————————-

تهیه شده توسط : غنچه ث.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

به عشق روی تو روزی که از جهان بروم
««« »»»
ز تربتم بدمد سرخ گل به جای گياه

کادر فنی سپاسی در این تیم باقی می مشابه

TT / 30 — TP / 17%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال