راستلی: اینتر تیم با کیفتی است که هیچ تعادلی ندارد


راستلی: اینتر تیم با کیفتی است که هیچ تعادلی ندارد

طرفداری– ماسیمو راستلی، سرمربی کالیاری اعتراف کرد که برای برد اینتر در جوزپه مه آتزا، به خوبی حریف را مورد ارزیابی و مطالعه قرار داد.

به نقل از فوتبال ایتالیا، امروز بعد از ظهر در هفته هشتم سری آ، اینتر در خانه با نتیجه 2-1 مغلوب کالیاری شد، راستلی پس از این دیدار به اسکای اسپورت ایتالیا گفت:

امروز ترجیح دادم از ملکیوری به جای بوریلو استفاده کنم، چرا که می دانستم اینتر بیش از حالت معمول به ما فشار وارد می کند. آن ها با فول بک ها و ژوائو ماریو در نقش ترکرتیستا به ما فشار آوردند و ما هم فرصت ضد حمله پیدا کردیم، در این شرایط فدریکو بی نظیر است.

او در ادامه افزود:

در نیمه اول ما در عمق بازی کردیم اما در نیمه دوم یک کالیاری متفاوت را دیدیم. ما روی ضعف های اینتر کار کرده و به دقت آن ها را مورد مطالعه قرار دادیم. نراتزوری تیمی با کیفیت بالاست که بازیکنان با کیفیت زیادی دارد اما هیچ تعادلی ندارد، ما هم روی این موضوع تمرکز کردیم. دی گنارو در نقش ترکرتیستا بازی کرد و بهترین عملکردش را نشان داد. او در تمامی حرکات مثبت ما نقش داشت.

این مطلب در سایت "طرفداری" منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال