تعیین سهم صندوق توسعه ملی از فروش نفت در برنامه ششم توسعه


با دیگران به اشتراک بگذارید

تعیین سهم صندوق توسعه ملی از فروش نفت در برنامه ششم توسعه

سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه از تعیین سهم صندوق توسعه ملی از به فروش رسان نفت در این برنامه گزارش کرد.

تصویر و عکس   تعیین سهم صندوق توسعه ملی از به فروش رسان نفت در برنامه ششم توسعه

محمد خدابخشی سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه ششم مجلس در مکالمه با خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا» ، در تشریح نشست امروز(سه شنبه ۲۵مهر) کمیسیون متبوع خود گفت: در نشست عصر امروز ماده ۶ برنامه ششم توسعه کشور چک شد.

وی با بیان این که در نشست عصر امروز کمیسیون تلفیق همسو کردن بودجه ریزی با برنامه ششم از مواردی بود که مورد توجه واقع شد، ادامه داد:اهمیت اصلاح بودجه ریزی از دیگر مواردی بود که بر اساس آن نسبت به بودجه ریزی بر مبنای عملکرد تاکید شد.

نماینده مردمان الیگودرز در مجلس شورای اسلامی، با بیان این که ایجاد انضباط مالی و نظارت بر هزینه های دولت نیز در نشست امروز مورد تاکید قرار گرفت، تصریح کرد: تعیین سهم صندوق توسعه ملی از به فروش رسان نفت و میعانات گازی ۳۰ درصد تعیین شد و مقرر گردید سالانه ۲ درصد به آن افزوده شود.

سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه بیان کرد: تعیین سهم شرکت ملی نفت کشورمان از به فروش رسان نفت و میعانات گازی نیز مطالعه شد که بر اساس آن سهم شرکت ملی نفت کشورمان ۱۴.۵ درصد تعیین شد و همچنین سهم مناطق نفت خیز، گازخیز و مناطق کمتر پیشرفته هم ۳ درصد تعیین که نسبت به پیش یک درصد افزوده شد.

*اگر پيشنهادى داريد در قسمت نظر بنويسيد*

تهیه از: خسرو ا.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

عشقبازی و جوانی و شراب لعل فام
««« »»»
مجلس انس و حريف همدم و شرب مدام

تعیین سهم صندوق توسعه ملی از فروش نفت در برنامه ششم توسعه

TT / 41 — TP / 18%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال