اشراف کامل دستگاه های اطلاعاتی کشور بر ابعاد مختلف پروژه نفوذ


با دیگران به اشتراک بگذارید

اشراف کامل دستگاه های اطلاعاتی کشور بر ابعاد مختلف پروژه نفوذ

سخنگوی کمیسیون امنیت‌ملی مجلس گفت: در نشست امروز رویکردهای نوین استراتژی و تاکتیک‌های پروژه نفوذ با حضور مسئولان وزارت اطلاعات چک شد.

تصویر و عکس   اشراف کامل سیستم های اطلاعاتی کشور بر ابعاد گوناگون پروژه نفوذ

سیدحسین نقوی حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در مکالمه با خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، در تشریح نشست عصر امروز(یکشنبه ۲۵ مهر) کمیسیون متبوع خود، گفت: در ابتدای نشست امروز، بروجردی رئیس این کمیسیون در پاسخ به بیانات امروز جان کری وزیر خارجه ایالات متحده، گفت، بیانات مذکور اعتراف ایالات متحده به عهدشکنی و بدعهدی است و همچنین ایالات متحده مکلف است که تعهدات خود را به انجام رساند و قادر نیست به بهانه حل مسائل منطقه ای در برجام عهدشکنی کند.

وی ادامه داد: در نشست امروز بروجردی همچنین از کمیته اتمی به جهت تلاش مضاعف در تهیه گزارش اجرای برجام تشکر کرد. در ادامه نشست، ذوالنور رئیس کمیته اتمی گزارشی از روند تهیه گزارش شش ماهه اجرای برجام و چارچوب و محتوای گزارش ارائه کرد.

نماینده مردمان ورامین در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ذوالنوری تأکید کرد که رویکرد ما در تهیه گزارش و محور گذاشتن منافع ملی کشور، عهدشکنی ها و بدعهدی های طرف مقابل به خصوص آمریکایی ها و آخرین وضعیت اجرا در میدان عمل بوده است. کمیسیون مصوب کرد با تشکیل نشست شگفت انگیز در روز سه شنبه صبح ساعت ۶ صبح نوشته گزارش را قرائت و در رابطه با آن اظهارنظر نماید.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به بررسی پروژه نفوذ در نشست امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس،گفت: در این نشست که با حضور کارشناسان وزارت اطلاعات به انجام رسانده شد، رویکردهای نوین پروژه نفوذ و استراتژی و تاکتیک های پروژه نفوذ مورد بحث قرار گرفت.

نقوی حسینی ادامه داد: در این بحث نقل شد که هدف نفوذ نوین، تحول در باورها و تحول در نظام محاسباتی بر آن شوی است.

وی تصریح کرد: پروژه نفوذ در بر می داری پوششهای گوناگون و فرق می داری است که در حوزه های گوناگون سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و هنری، علمی و تعلیمی، اجتماعی، شبکه های اجتماعی، گردشگر و جهانگردی، بهداشتی و درمانی و محیط زندگی کرد دنبال می شود و ایالات متحده محور پروژه نفوذ و سرکرده آن است ولی برخی کشورهای دیگر مثل انگلیس هم بیکار نیستند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اضافه کرد: این مورد نیز لازم است که الحمدالله علی رغم همه برنامه ریزی ها و دیزاینهای پروژه نفوذ، سیستم های امنیتی و اطلاعاتی ایران کاملا بر پروژه نفوذ مسلط هستند، کلیه تحرکات در تور اطلاعاتی سیستم های امنیتی و اطلاعاتی و اشراف کامل بر کلیه طراحی ها و برنامه ریزی های پروژه نفوذ دارند. در ادامه نشست، کارگروه های کمیسیون تشکیل نشست دادند.

——————————–

مسئول متن : پرهام ش.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

منکران را هم از اين می دو سه ساغر بچشان
««« »»»
وگر ايشان نستانند روانی به من آر

اشراف کامل دستگاه های اطلاعاتی کشور بر ابعاد مختلف پروژه نفوذ

TT / 78 — TP / 18%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال