پخش روزانه برنامه «رصد» با موضوع اطلاع رسانی تحلیلی مسابقات سراسری قرآن


با دیگران به اشتراک بگذارید

پخش روزانه برنامه «رصد» با موضوع اطلاع رسانی تحلیلی مسابقات سراسری قرآن

خبرگزاری فارس: پخش روزانه برنامه «رصد» با موضوع اطلاع‌رسانی تفسیری مسابقات سراسری قرآن

برنامه «رصد» شبکه قرآن و معارف سیما در روزهای برگزاری سی‌ونهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم به طور مخصوص به منظور اطلاع‌رسانی به لحظه و تفسیری از این رقابت‌های ملی، دو نوبت در شبانه‌روز به روی آنتن می‌رود.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد برنامه رصد که در حوزه خبر دهی و تحلیل فعالیت های قرآنی کشور و دنیا از ابتدای ماه برج مهر سال جاری به روی آنتن شبکه قرآن و معارف سیما رفته است، در روزهای برگزاری سی ونهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم به صورت مخصوص و با هدف خبر دهی دقیق، به لحظه و تفسیری از فضای این دوره از رقابت ها، در دو تایم یک ساعته به روی آنتن این شبکه تلویزیونی می رود.

ضروری به یادآوری است، درپی خواستهای فراوان مخاطبان به مخصوص جامعه قرآنی کشور از جمله جوانان و علاقه مندان به حضور و کسب تجربه در فضای مسابقات قرآن، مدیریت تازه شبکه با اتخاذ راهبردهای نوینی تلاش دارد تا حداکثر پوشش رسانه ای در این دوره از مسابقات از طریق آنتن این شبکه تلویزیونی فراهم شود.

بنابر این گزارش، در کنار پخش تمامی بخش های مسابقات به صورت زنده، فضای خبر دهی، تفسیری و توجه کردن به نوشته و حاشیه این رقابت های اصلی ملی از نگاه اخبار، به عنوان یک عملکرد مکمل پخش نوشته مسابقات، در برنامه رصد به صورت مخصوص دنبال خواهد شد.

رصد در ایام برگزاری سی و نهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم از روز دوشنبه مورخ ۲۶ مهرماه به صورت زنده از ساعت ۱۴ الی ۱۵ در بخش نخست و از ساعت ۲۱ الی ۲۲ در بخش دوم طی هر روز و شب به روی آنتن خواهد رفت.

خبر دهی به لحظه از وقایع و رویدادهای این دوره مسابقات، حواشی، برنامه های جانبی، مکالمه با شرکت کنندگان، داوران و مسئولان مسابقات، تهیه و پخش گزارش و نیز تحلیل فضای حاکم بر این رقابت ها در دستور کار برنامه سازان رصد قرار دارد.

در مخصوص برنامه های رصد تلاش می شود تا از همکاری و حضور دیگر رسانه های قرآنی و دینی کشور و فعالان قرآنی حاضر در تالار مسابقات نیز در جهت هم اضافه کنی و ایجاد فضای هماهنگ خبری حول مضمونها و موضوعات اصلی قرآنی استفاده شود.

جواد نصیری، مهدی احمدی و مهدی صفری اجرای کارشناسی این برنامه را برعهده دارند و حمید علیزاده نیز آماده کننده این برنامه در قالب گروه محافل و مسابقات قرآنی شبکه قرآن و معارف سیما است.

یادآور می شود، سی ونهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم که از روز یکشنبه ۲۵ مهر تا ۶ آبان ماه در زیباکنار استان گیلان به انجام رسانده خواهد شد به صورت زنده و مستقیم از شبکه قرآن و معارف سیما انتشار داده خواهد شد.

همچنین پخش زنده این مسابقات از روز دوشنبه ۲۶ مهرماه در ۲ نوبت صبح ها از ساعت ۸:۳۰ تا اذان ظهر و عصر ها از ساعت ۱۵ تا ۲۱ انجام خواهد شد.

این مسابقات در رشته های حفظ، قرائت، ترتیل، معارف، هم سرایی و همخوانی قرآن کریم و همچنین ابتهال، اذان و دعاخوانی در دو بخش برادران و خواهران به انجام رسانده خواهد شد.

****************

مسئول متن : بهنوش ن.

فرهنگی هنری در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گرم زمانه سرافراز داشتی و عزيز
««« »»»
سرير عزتم آن خاک آستان بودی

پخش روزانه برنامه «رصد» با موضوع اطلاع رسانی تحلیلی مسابقات سراسری قرآن

TT / 63 — TP / 12%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال