اطلاعات سپاه: شبکه مدلینگ در زاهدان شناسایی و اعضای آن بازداشت شدند


اطلاعات سپاه: شبکه مدلینگ در زاهدان شناسایی و اعضای آن بازداشت شدند

اطلاعات سپاه استان سیستان و بلوچستان اعلام کرد که شبکه سازمان یافته مدلینگ در زاهدان شناسایی و تعدادی از اعضای آن بازداشت شدند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، به نقل از اطلاعات سپاه “۱۱ نفر از سرشبکه های این تیم در زاهدان بازداشت و تحویل مراجع قضایی” شدند.

براساس این گزارش، بیش از ۵۰ نفر در این رابطه احضار و ۳ آتلیه زیرزمینی نیز پلمپ شد.

از جلمه اتهامات این افراد “فراهم کردن فساد و ترویج ابتذال و فحشا در شبکه های مجازی و آتلیه های زیرزمینی، رواج مدلینگ و عکاسی غیز مجاز، انتشار در فضای مجازی در جهت کسب درآمد نامشروع و غیر اخلاقی” عنوان شده است.

در بیانیه سپاه آمده است که صفحات فعال این شبکه در فضای مجازی توسط “سربازان گمنان مرکز اطلاعات سپاه استان” مسدود و از دسترس خارج شده است.

این چندمین باری است که در ماههای اخیر عده ای به دلیل فعالیت مرتبط با صنعت مد و لباس، اعم از مدلینگ، گریم و عکاسی بازداشت شدند.

عباس جعفری دولت آبادی، دادستان تهران در اردیبهشت ماه سالجاری از برنامه مبارزه با مزون های مرتبط با مدلینگ در ایران خبر داده بود.

این مطلب در سایت "BBC فارسی" منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال