بسته الحاقی Mordor بازی Lord of the Rings Online معرفی شد


Lord of the Rings Online یک بازی آنلاین رایگان است که بر اساس رمان‌های ارباب حلقه‌های جی. آر. آر. تالکین ساخته شده است. این بازی نسبتا قدیمی که هنوز هم طرفداران زیادی دارد، سال آینده یک بسته الحاقی دریافت خواهد کرد که سرزمین‌های موردور را به آن اضافه می‌کند. طرفداران این بازی MMO از مدت‌ها پیش از استودیو تورباین، سازنده بازی، اضافه شدن این قسمت از سرزمین‌های میانی به بازی را درخواست می‌کردند.

حال این استودیو طی یک استریم زنده که چندی پیش برگزار شد، اعلام کرد که بسته الحاقی Mordor در تاریخی پس از ماه آوریل ۲۰۱۷ و به مناسبت ۱۰ سالگی بازی عرضه خواهد شد. تورباین همچنین جزییاتی هم از آپدیت ۱۹ بازی ارائه کرد که به‌زودی در دسترس قرار خواهد گرفت. این آپدیت بهبود‌هایی برای هوش مصنوعی NPC‌ها در پی خواهد داشت و علاوه بر تغییراتی هم در زره‌ها و برخی کلاس‌های بازی از جمله Burglar و Hunter اعمال می‌کند. برای مثال ضربه دومی که با کلاس Burglar به دشمن وارد می‌کنید، شانسی برابر با ضربه اول برای تبدیل شدن به Critical Hit خواهد داشت. یا برخی ضربات کلاس Hunter از جمله Split Shot آسیب بیش‌تری به دشمن وارد خواهند کرد.

[ منبع این خبر سایت زومیت می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات