دلیل احضار علیرضا بیرانوند دروازه بان پرسپولیس به دادسرا

دلیل احضار علیرضا بیرانوند دروازه بان پرسپولیس به دادسرا

دلیل احضار علیرضا بیرانوند دروازه بان پرسپولیس به دادسرا

احضار علیرضا بیرانوند

علیرضا بیرانوند دروازه بان ملى پوش تیم پرسپولیس با توجه به تعدد مصاحبه علیه مالک جدید نفت به دادسرا احضار شد که فردا ۲۶ مهر ۹۵ باید در دادسرا حاضر شود.

مصطفی سلیمانی در خصوص شکایت باشگاه نفت تهران از علیرضا بیرانوند دروازه‌ بان ملی‌ پوش تیم فوتبال پرسپولیس گفت:‌ ظاهراً چند روز پیش مسئولان باشگاه نفت تهران از بیرانوند که موکل من است شکایت کردند و این احضاریه امروز به دست موکلم رسیده است و به همین دلیل فردا من و بیرانوند در دادسرای فرهنگ و رسانه حاضر خواهیم شد تا ببینیم اصل داستان چیست؟

وی افزود: به دلیل اینکه هنوز نمی‌ دانیم که به چه دلیل بیرانوند به دادسرا احضار شده به همین دلیل اظهارنظر بیشتری نمی‌ توانم انجام دهم اما فردا در دادسرا حاضر خواهیم شد تا همه چیز مشخص شود.

گردآوری: سایت تفریحی بیا فان

فیلم حرکت منشوری علیرضا بیرانوند بعد از بازی نفت ۲۴ مهر ۹۵

مطالب مرتبط

دانلود فیلم مصاحبه جنجالی بیرانوند بعد بازی پرسپولیس صباعکس دستگیری اشکان دژاگه به دلیل مصرف الکل توسط پلیس آلماندعوای بازیکن معروف فوتبال در مرکز تجاری تجریش در خیابان ملکیکشته شدن پدر و مادر بهادر عبدی در تصادف رانندگی ۲۱ شهریور ۹۵رضا نیک پناه دوچرخه سوار تیم ملی ایران به کما رفت + عکسخداحافظی سعید عبدولی از دنیای کشتی بعد از المپیک ریو ۲۰۱۶