نکاتی مفید در رابطه با سفر به ژاپن


سفر به ژاپن – کشوری زیبا که هرکسی می تواند آرزوی سفر به آن را داشته باشد و شاید هم برایش هدفی محسوب می شود که در حال برنامه ریزی برای آن است. این کشور در زمینه های گردشگری و تجارت بسیار خوب عمل کرده و مردم آن به زبان انگلیسی نیز تسلط نسبی دارند. پس برای سفر چندان نگران نباشید.

نکاتی مفید در رابطه با سفر به ژاپن

کشوری زیبا که هرکسی می تواند آرزوی سفر به آن را داشته باشد و شاید هم برایش هدفی محسوب می شود که در حال برنامه ریزی برای آن است. این کشور در زمینه های گردشگری و تجارت بسیار خوب عمل کرده و مردم آن به زبان انگلیسی نیز تسلط نسبی دارند. پس برای سفر چندان نگران نباشید.

نکاتی مفید در رابطه با سفر به ژاپن

سفر به اطراف شهر با استفاده از راه آهن

اگر می خواهید سفر خود را به فراتر از توکیو گسترش دهید باید از راه آهن استفاده کنید. می توانید اقدام به دریافت پاس قطار بکنید که به صورت انحصاری در اختیار گردشگران خارجی قرار می گیرد و برای استفاده از راه آهن هیچ محدودیتی ندارد. هزینه ی سفر با قطار آن هم به اطراف توکیو شاید ارزان نباشد اما ارزشش را دارد.

نکاتی مفید در رابطه با سفر به ژاپن

کاوش در توکیو

سیستم مترو توکیو عظیم و اجرا شده توسط چند شرکت مختلف و قدرتمند است.برای هر نقطه ای از شهر ایستگاه دارد و برای گردش و گشت و گذار به راحتی می توانید از مترو استفاده کنید.

نکاتی مفید در رابطه با سفر به ژاپن

همراه داشتن سکه

خود را برای استفاده ی زیاد از سکه در ژاپن آماده کنید. در بسیاری از مواقع و برای خرید شاید نیاز چندانی به پول کاغذی نداشته باشید. هنوز هم استفاده از سکه رواج زیادی دارد. شما نیز به عنوان مسافر اقدام به تهیه سکه کنید و همراه داشته باشید.

نکاتی مفید در رابطه با سفر به ژاپن

مودب باشید

فکر نکنم نیازی به یادآوری این مسئله باشد.همین که در کشور ژاپن قرار بگیرید و با چندین نفر معاشرت داشته باشید خواهید دید که مردمان ژاپن تا چه اندازه مودب و قدران هستند و شما نیز در مقابل همانگونه رفتار خواهید داشت.

نکاتی مفید در رابطه با سفر به ژاپن

تکنولوژی

حضور عصر تکنولوژی و همچنین پیشرفت بی نظیر آنرا با چرخی کوتاه در ژاپن می توانید به وضوح ببینید و حس کنید.اگر به تکنولوژی علاقه مند هستید ، بازدید از فروشگاه و مراکز مربوط به آنرا از دست ندهید.

این مطلب در سایت "کوله‌پشتی" منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال