پوئل راز پیروزی ساوتهمپتون برابر برنلی را شکیبایی می داند


پوئل راز پیروزی ساوتهمپتون برابر برنلی را شکیبایی می داند

طرفداری- کلود پوئل سرمربی فرانسوی باشگاه ساوتهمپتون می گوید تیمش برای پیروزی برابر برنلی تنها به شکیبایی نیاز داشت و حالا که تیمش با همین حوصله محوری با نتیجه 3-1 برابر رقیبش پیروز شده است، به شاگردانش می بالد.

به گزارش فور فور تو، قدیس ها در نیمه نخست بازی برابر برنلی در ورزشگاه سنت مری به نتیجه ای بهتر از 0-0 دست نیافتند و به در بسته ای به نام تام هیتون خوردند؛ با این حال در نیمه دوم بود که دو گل از چارلی آستین و یک گل از ناتان ردموند مهر برتری ساوتهمپتون را کوبید و در ادامه پنالتی ای که سم ووکس به گل تبدیل کرد، به روند شش کلین شیت پیاپی ساوتهمپتون خاتمه داد.

(بین دو نیمه) به (بازیکنانم) گفتم که به زمین بازگردید و کنترل بازی و مالکیت را به دست بگیرید و با خونسردی و آرامش با توپ کار کنید. بازگشت با هدفی  خوب گلزنی اهمیت داشت. بازی کردن (برابر برنلی) دشوار است، آن ها در هط دفاعی از سازماندهی قدرتمندی برخوردارند و پیدا کردن راهکاری برای آن مهم بود.

پوئل اضافه کرد که مصدومیت مت تارگت در نیمه نخست مرکز تیمش را بهم ریخت؛ با این حال وی رویت پیروزی تیمش را مایه لذت دانست.

بازی تمام شده ولی من عصر امروز از نیمه دوم بازی مان بسی لذت بردم. بازی بسیار جذابی بود.پس از مصدومیت مت تارگت در نیمه نخست، کار کمی دشوار شد. ما کمی کنترل بازی را از دست دادیم.

 سپس ما با هدف و شرایط خوبی به بازی بازگشتیم. دیدن این که بازیکنانم لذت می برند، خیلی خوب بود. فکر می کنم امروز می توانستیم گل های زیادی به ثمر برسانیم. من برای بازیکنانم خوشحالم.

این مطلب در سایت "طرفداری" منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات