معالجه خانگی برای معالجه افتادگی سینه (۹ عکس)


با دیگران به اشتراک بگذارید

درمان خانگی برای درمان افتادگی سینه

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩

تصویر و عکس درمان خانگی برای درمان افتادگی سینه

درمان خانگی برای درمان افتادگی سینه

داشتن سینه های شل و آویزان در بین زنان، به مخصوص در سنین میان سالی، معضلی رایج است. با وجود اینکه این مسئله هیچ تهدیدی برای تندرستی بوجود نمییاورد به دلیل اثراتی که روی شکل ظاهری افراد قرار میدهد باعث نابود شدن اعتماد به نفس آنها می شود. اما مکان هیچ گونه دغدغه نیست زیرا راه حل هایی که دراین مطلب به شما شناسانده میشوند تا حدود زیادی قادر هستند این مشکل را کم کنند.

علل و نشانه ها
پیش از آنکه به راه های درمان این معضل توجه بکنیم بد نیست به طور مختصر به علل و علامت های آن توجه بکنیم.

زیاد شدن سن: پس از سی سالگی پوست زنان به دلیل کاهش سطح استروژن در بدن انعطاف پذیری خود را از دست می دهد.

استعمال سیگار: شاید باور این موضع برای خیلی ها دشوار باشد، اما کشیدن سیگار یکی از عوامل اصلی افتادگی سینه زنان است. این کار اثرات منفی روی نوعی پروتئین به نام الاستین که باعث سفتی پوست می شود، قرار میدهد .

حاملگی: حاملگی یکی از اصلیترین عوامل ایجاد افتادگی سینه است و به مخصوص زنانی که چندین دوره حاملگی را به اتمام رسانده اند بیشتر در معرض ابتلا به این مشکل قرار دارند.

اضافه وزن: سینه های شل و آویزان در زنانی که اضافه وزن دارند بسیار شایعتر است.

وراثت: علاوه بر دلایلی که در بالا گفته شد، این احتمال که خانمی به دلیل معضلات ژنتیکی به این وضعیت دچار شود نیز وجود دارد.

نشانه اصلی این مشکل به سادگی و از مراحل اولیه آن آشکار است و خود را به شکل حرکت نیپل از بخش میانی به سمت پایین نمایان میکند. اما چگونه می توان به صورت طبیعی با روند پیشرفت این معضل مبارزه کرد؟! این اصلیترین بخش از این مطلب است که پس از خواندن آن از اینکه چقدر راحت می توان جلوی افتادگی سینه را گرفت شگفت زده خواهید شد. شما خواهید دید که برای رهایی از این وضعیت لزومی ندارد که به جراحی های گران قیمت خوشگلی روی بیاورید!

۱. مشتمال و ماساژ با یخ
این یکی از اصلیترین راه های مقابله با افتادگی سینه است! این کار به شما یاری خواهد رساند سفتی اولیه سینه های خود را به آنها بازگردانده و لبخند را به لب های خود هدیه کنید. خیلی ها با بهره گیری از این روش سهل قادر بوده اند به نتایجی مطلوب دست یابند. یک قطعه یخ را به صورت زمانی به مدت دو دقیقه روی هر سینه مشتمال و ماساژ داده و پس از خشک کردن آنها با بهره گیری از حوله برای نیم ساعت روی پشت خود بخوابید. این کار را تا رسیدن به نتیجه مورد نظرتان ۴ تا ۵ بار در روز تکرار کنید.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩ تصویر و عکس درمان خانگی برای درمان افتادگی سینه

مشتمال و ماساژ با یخ یکی از اصلیترین راه های مقابله با افتادگی سینه است

۲. روغن زیتون
هیچگاه نقشی که روغن زیتون قادر هست در مبارزه با این مشکل ایفا کند را دست کم نگیرید. این روغن سرشار از اسیدهای چرب و آنتی اکسیدان های قوی است که قادر هستند در جلو گیری و درمان افتادگی سینه به شما یاری رسانند. خیالتان راحت باشد که از بهره گیری از این درمان خانگی پشیمان نخواهید شد. برای هر یک از سینه ها یک قاشق روغن زیتون را به گونه ای کف دست هایتان بمالید که حرارت را در دست های خود احساس کنید. سپس با کف دست هایتان سینه ها را از سمت پایین رو به بالا به مدت ۲۰ دقیقه مشتمال و ماساژ دهید. این کار را حداقل ۴ بار در هفته به انجام رسانید.

تصویر و عکس شماره ۳ ⇩ تصویر و عکس درمان خانگی برای درمان افتادگی سینه

روغن زیتون، سرشار از اسیدهای چرب و آنتی اکسیدان های قوی است

۳. زرده تخم مرغ و خیار
چنانچه از آن دسته آدم هایی هستید که مییاندیشند هزینه های سرسام ور تنها راه حل این مشکل هستنداین روش درمان نظرتان را تغییر خواهد داد. شما با این روش به طور همزمان از ویتامین ها و پروتئین فراوان موجود در زرده تخم مرغ و اثرات مفیدی که خیار برای پوستتان دارید بهره مند خواهید شد.

یک خیار را در سیستم به شکل پوره در بیاورید و سپس یک زرده تخم مرغ و یک قاشق کره را به آن افزوده و به شکل یک خمیر دربیاورید. خمیر حاصل شده را روی سینه ها مالیده و قرار بدهید برای ۳۰ دقیقه روی پوستتان بماند. سپس آن را با آب خنک به طور کامل بشویید. این کار را حداقل یک بار در هفته به انجام رسانید.

تصویر و عکس شماره ۴ ⇩ تصویر و عکس درمان خانگی برای درمان افتادگی سینه زرده تخم مرغ و خیار برای درمان افتادگی سینه مفید است

۴. پیاز و تخم مرغ
این یک روش طبیعی فوق العاده دیگر برای درمان این مشکل است. پیاز سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی است که برای سلامت پوست بسیار مفید هستند. برای دیدن نتیجه این روش مجبور نیستید خیلی منتظر مانید. یک تخم مرغ را تا زمانی که شکلی کرم مانند به خود بگیرد هم زده و آن را روی قسمت پایینی سینه مالیده و به مدت نیم ساعت منتظر مانید. سپس آب یک پیاز را گرفته و با یک لیوان آب مخلوط کنید و سینه هایتان را با محلول حاصل شده شستشو دهید.

تصویر و عکس شماره ۵ ⇩ تصویر و عکس درمان خانگی برای درمان افتادگی سینه

مخلوط پیاز و تخم مرغ، یک روش طبیعی فوق العاده برای درمان افتادگی سینه است

۵. پودر تخم شنبلیله
چنانچه سرسختانه به دنبال راه حلی برای این مشکل خود می گردید پودر تخم شنبلیله قادر هست به دادتان برسد. این دانه ها سرشار از موادی هستند که باعث سفتی پوست می شوند. موثری این روش شما را شگفت زده کرده و به محض بهره گیری از آن قادر هستید معضلتان را حل شده آگاهی بدارید!

یک فنجان پودر تخم شنبلیله را با یک فنجان آب مخلوط کنید تا به شکل خمیری در بیاید و آن را روی سینه ها مالیده و قرار بدهید برای یک ربع روی پوست بماند و سپس آن را با آب خنک بشویید. چنانچه به صورت روزانه از این روش بهره گیرید خیلی زود نتیجه آن را خواهید دید.

تصویر و عکس شماره ۶ ⇩ تصویر و عکس درمان خانگی برای درمان افتادگی سینه

شنبلیله، سرشار از موادی است که باعث سفتی پوست می شوند و برای افتادگی سینه مفید است

۶. انار و روغن خردل
مخلوط انار و روغن خردل یک درمان خانگی موثر دیگر است که قادر هست کمک زیادی به شما بکند. ویتامین های زیادی که در این دو پیدا میشوند اثرات زیادی روی سلامت پوست و به مخصوص استحکام آن قادر هستند داشته باشند. پوست یک انار را کنده و یک قاشق غذا خوری روغن خردل به آن افزوده و مخلوط پوست انار و روغن خردل را به شکل خمیری یک دست در بیاورید. این مخلوط را هر شب پیش از خواب روی سینه ها بمالید.

تصویر و عکس شماره ۷ ⇩ تصویر و عکس درمان خانگی برای درمان افتادگی سینه

مخلوط انار و روغن خردل یک درمان خانگی موثر برای درمان افتادگی سینه است

۷. ژل آلوئه ورا
بدون صحبت کردن در رابطه با آلوئه ورا این مطلب ناتمام باقی خواهد ماند. آنتی اکسیدان های موجود در آلوئه ورا با رادیکال های آزاد موجود در بدن شما مقابله می کنند و این بخشی اساسی در رویارویی با این مسئله است. همچنین محتویات شگفت انگیز موجود در این ماده به حفظ حالت کشسانی و استحکام پوست یاری میرسانند. دو قاشق غذا خوری ژل آلوئه ورا را به مدت ۱۵ دقیقه روی سینه ها مشتمال و ماساژ دهید و سپس اجازه دهید ۱۵ دقیقه دیگر نیز روی پوستتان باقی بماند و در نهایت آن را با آب ولرم شستشو دهید. این کار را هر روز تا رسیدن به نتیجه مورد نظرتان ادامه دهید.

تصویر و عکس شماره ۸ ⇩ تصویر و عکس درمان خانگی برای درمان افتادگی سینه

محتویات موجود در آلوئه ورا، برای درمان افتادگی سینه مفید هستند

۸. پرس سینه
پرس سینه یکی از خوب ترین تمرین هایی است که در به دست آوردن مجدد سفتی سینه ها قادر هست به شما یاری رساند. به شرط آنکه این حرکت به درستی و به صورت مداوم انجام شود خیلی زود با سینه های شل خود خداحافظی خواهید کرد. دو دمبل را در دست گرفته و کف زمین رو به سقف بخوابید و هر یک از دمبل ها را در یک دست خود نگه دارید.

تصویر و عکس شماره ۹ ⇩ تصویر و عکس درمان خانگی برای درمان افتادگی سینه

پرس سینه یکی از خوب ترین تمرین هایی است که در سفت ماندن سینه ها نقش می دارد

دست هایتان را روی سینه گذاشته و به آرامی تا زمانی که دست هایتان کاملا باز و کشیده شوند رو به زیاد بکنید. به مدت ۱۵ ثانیه این حالت را حفظ کرده و سپس به آرامی دست هایتان را به حالت اولیه بر گردانید. این حرکت را روزانه به صورت سه ست ده تایی به انجام رسانید.

در کنار این راه هایی که برای مبارزه با افتادگی سینه آموخته اید برخی نکات دیگر نیز هستند که باید رعایت شوند:

اینکه تیپ زیر شما به طور کامل با اندازه سینه هایتان مطابقت داشته باشد و نه براتان کوچولو و نه گشاد باشد بسیار اهمیتی می دارد.

تا مکان ممکن خودتان را از نور آفتاب محافظت کنید. قرار گرفتن در معرض نور شدید آفتاب قادر هست اثراتی منفی روی استحکام پوست شما قرار بدهد.

هر روز به مقدار کافی آب بیاشامید تا استحکام پوست خود را حفظ کنید.

چنانچه قصد دارید وزنتان را کم کنید این کار را به صورت تدریجی به انجام رسانید. کاهش با سرعت و ناگهانی وزن افتادگی سینه را به شدت زیاد خواهد کرد.

— با تشکر از انتخاب شما —

تهیه کننده : آمي‌تيس ط.

طب سنتی و گیاهان دارویی در بخش سلامت سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

تا فضل و عقل بينی بی‌معرفت نشينی
««« »»»
يک نکته‌ات بگويم خود را مبين که رستی

معالجه خانگی برای معالجه افتادگی سینه (۹ عکس)

TT / 277 — TP / 18%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال