جزئیات برنامه جدید «علی ضیاء» در شبکه یک/ «فرمول یک» جایگزین «صبح بخیر ایران» می شود


با دیگران به اشتراک بگذارید

جزئیات برنامه جدید «علی ضیاء» در شبکه یک/ «فرمول یک» جایگزین «صبح بخیر ایران» می شود

خبرگزاری فارس: جزئیات برنامه تازه «علی‌ضیاء» در شبکه یک/ «فرمول یک» جایگزین «صبح بخیر کشورمان» می‌شود

مدیر گروه اجتماعی شبکه یک سیما جزئیات برنامه تازه «علی ضیاء» در شبکه یک سیما را اعلام کرد.

«فضل اله شریعت پناه» در مکالمه با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس درباره برنامه صبح گاهی «علی ضیاء» و جزئیات آن گفت: این برنامه قرار بود از ابتدای همین هفته روی آنتن برود که متاسفانه معضلات مالی اجازه این کار را به ما نداد.

وی ادامه داد: در حال حاضر گروه آماده است و فقط دکور کار مانده و این که از کی برنامه روی آنتن برود. متاسفانه این روزها سازمان صداوسیما با معضلات مالی مواجه است و همین موضوع باعث شده که انتشار برنامه به تعویق بیفتد و احتمالا از شنبه هفته آینده برنامه به روی آنتن خواهد رفت.

شریعت پناه تصریح کرد: دکور این برنامه و شکل و شمایل آن کاملا متفاوت با برنامه های دیگر است و تا به حال قبلا نشر نیافته است. این برنامه که «فرمول یک» نام دارد، از بخش های گوناگونی نظیر کارشناس و مهمان برخوردار است و ریتم تندی دارد که متناسب با ساعات اولیه صبح به مخاطبان خود امید، زندگی، حرکت و دل گرمی می دهد. به همین علت هم نام «فرمول یک» برای آن برگزیده شد.

وی درباره ساعت انتشار برنامه نیز توضیح داد: «فرمول یک» هر روز از ساعت ۶:۳۰ بامداد آغاز و تا ۸:۱۰ ادامه خواهد داشت. هر بخش هم به یکسری از مخاطبان اختصاص خواهد داشت. به عنوان مثال ساعت ۶ متعلق به آن دسته از مخاطبانی است که دانشجویان یا دانش آموزان هستند و یا ساعت هفت و یا هفت و نیم متعلق به مادران و یا بازنشسته هاست.

مدیر گروه اجتماعی شبکه یک سیما همچنین درباره شباهت میان برنامه فرمول یک با ویتامین سه نیز گفت: شاید این دو برنامه شباهت هایی به هم داشته باشند چون هنوز روی آنتن نرفته است ولی شبکه یک ملی است ولی مجری جوان مخاطب جون را به سوی خود میکشد. مجری و مهمان ایستاده اند و المان ها فضای صبحگاهی دارند و گیرا هستند.

وی تصریح کرد: ایرانگردی، موزیک محلی، بومی و پاپ وسنتی، ورزش صبحگاهی و همگانی، کتابخوانی و بخش ناشتایی بخش های دیگر برنامه هستند و مسابقه ای هم داریم و در کنارش میهمانان مردمی خواهیم داشت و به موضوعات روز و آنچه که در شبکه های خبری مورد بحث است، توجه میکنیم. این برنامه به تهیه کنندگی افشین حسین خانی تولید می شود و تا نوروز ادامه خواهد داشت.

وی در پایان گفت: در این بنرامه تعامل مخصوص ای با مخاطبان خواهیم داشت و هر هفته یک موضوع مطالعه خواهد شد.امیدوارم این برنامه نظیر برنامه های دیگر آقای ضیاء بتواند مخاطب را با خود همراه کرده و کامیاب باشد.

-با تشکر از انتخاب شما کاربر عزيز-

نگارنده: فرشته ق.

فرهنگی هنری در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

حافظ از پادشهان پايه به خدمت طلبند
««« »»»
سعی نابرده چه اميد عطا می‌داری

جزئیات برنامه جدید «علی ضیاء» در شبکه یک/ «فرمول یک» جایگزین «صبح بخیر ایران» می شود

TT / 34 — TP / 7%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال