کلیپ فیلم اموزش نحوه پوشک کردن فرزند


با دیگران به اشتراک بگذارید

اموزش نحوه پوشک کردن بچه

برای دانلود فیلم اینجا کلیک کنید

در این ویدیو می خواهیم به شما بیاموزیم که چطور با نحوه پوشک کردن فرزند آشنایی پیدا کنید در مورد لوازمی که برای پوشک کردن فرزند نساز داریم باید به این مورد دقت دارید که فرقی نمی کند که خردسال شما فرزند باشد یا فرزند شما به یک پوشک یک بار مصرف و یا چندین بار مصرف احتیاج دارید به همراه یک کرم پوشک و لوسیون فرزند و گاهی اوقات نیز یه یک کیسه نایلونی نیاز دارید که باید آن را از دسترس کودکان رانیم .

همین طور امکان می دارد به چندین دستمال زداینده و آب و پنبه نیز احتیاج داشته باشیم . برای پوشک کردن فرزند باید ابتدا تیپهای طفل را در بیاورید و این خیلی اهمیتی می دارد که لباس طفل را بالا بکشید و زیر پشتش گذارید که خیس و کثیف نشود .

پوشک

سپس ابتدا پوشک طفل را میگشاییم و پاهایش را زیاد میکنیم و پوشک را به پایین بکشید که چنانچه مقدار خراب کتری مانده است زدوده شود و حالا بایستی با آب و پنبه چین های بدنش را می شوییم و مطمئن می شویم که کاملا پاک شده است .

به آرامی و به محکمی این کار را به انجام رسانید و بالا و پایین ران را نیز تمییز کنید و این اهمیتی می دارد که زمانی پایین فرزند را می شوییم از جلو به عقب برویم و سپس پوشک را میگشاییم و آن را درون کیسه لباس قرار میدهیم و مطمئن می شویم که خوب خشک شده است .

حالا باید از کرم فرزند بهره گیریم و یک پوشک جدید را بردارید و لبه اش را زیر باسن خردسال قرار بدهید و مطمئن شوید که به اندازه کافی زیاد شده است تا شما بتوانید به آسانی و درستی پوشک را به طور کامل ببندید .باقی در ویدیو

 

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال