اعمال تعرفه های جدید تلفن و فضای مجازی در قبوض مخابرات


با دیگران به اشتراک بگذارید

اعمال تعرفه های جدید تلفن و اینترنت در قبوض مخابرات

معاون شرکت مخابرات کشورمان گفت: تعرفه های تازه تلفن و اینترنت مطابق با مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، در قبوض تازه مشترکان مخابرات اعمال شد.
داوود زارعیان در گفتگو با مهر، با اشاره به اعمال تعرفه های تازه در قبوض تلفن و اینترنت مخابرات بیان داشت: در قبوض مربوط به اول مرداد ماه تا اول مهر سال ۹۵ ، کارکرد مشترکان با احتساب تعرفه های تازه، اعمال شده است.
وی گفت: براین اساس در قبوض تلفن مشترکان، تعرفه شهری از ۳۰ ریال به ۴۵ ریال به ازای هر دقیقه گفتگو محاسبه شده است و هزینه حداقل کارکرد شهری به ازای هر دوره مبلغ ۲۹۷۰ تومان آمده است. این گزینه برای هر تلفن روستایی، ۲۰۰ دقیقه گفتگو و برای هر تلفن شهری ۳۳۰ دقیقه گفتگو است که در قبوض شهری حدود ۲۹۷۰ تومان به ازای یک دوره دوماهه می شود.
معاون شرکت مخابرات کشورمان در رابطه با کاهش تعرفه اینترنت و لحاظ کردن آن در قبوض مشترکان نیز تاکید کرد: این تعرفه برای مشترکان اینترنت حجمی مخابرات نیز محاسبه شده است. به نحوی که هم اکنون مشترکانی که از سرویس حجمی مخابرات بهره میگیرند حتی ۶۷ درصد پایین تر از تعرفه های مصوب کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، هزینه توجه میکنند.
وی با بیان این که براساس مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات ۱۰۰ گیگابایت اینترنت یک ساله ۱۶۴ هزار تومان قیمت دارد اضافه کرد: این درحالی است که هم اکنون مخابرات، اینترنت یکساله ۱۰۰ گیگابایتی را ۹۰ هزار تومان محاسبه می کند.
زارعیان تاکید کرد: اینترنت نامحدود مخابرات، برای مشترکان مانند پیش محاسبه می شود و مشترکان در صورت تمایل قادر هستند سرویس خود را به اینترنت حجمی عوض کنند تا تعرفه های تازه برایشان اعمال شود.
کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، در تیرماه امسال، با هدف کاهش قیمت سرویس های رابطه ای، تعرفه خدمات اینترنت و تلفن را عوض کرد و اپراتورها را ملزم کرد که از اول مردادماه این تعرفه ها را برای سرویس ارائه شده به کاربران خود اعمال کنند.

*انتها*

نگارش از : غنچه ث.

مخابرات در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ای دل شباب رفت و نچيدی گلی ز عيش
««« »»»
پيرانه سر مکن هنری ننگ و نام را

اعمال تعرفه های جدید تلفن و فضای مجازی در قبوض مخابرات

TT / 33 — TP / 10%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات