احتمال برخورد اتحادیه فوتبال انگلستان با مورینیو به دلیل نظراتش در مورد داور بازی با لیورپول


احتمال برخورد اتحادیه فوتبال انگلستان با مورینیو به دلیل نظراتش در مورد داور بازی با لیورپول

طرفداری- در آستانه تقابل دو تیم لیورپول و منچستریونایتد مشخص شده است که اتحادیه فوتبال انگلستان در مورد سخنان ژوزه مورینیو سرمربی پرتغالی منچستریونایتد در مورد داور بازی پیش رو آنتونی تیلور بررسی خواهد کرد. تیلور با وجود طرفداری از تیم آلترینکام که در لیگ محلات حضور دارد، در نزدیکی های منچستر زاده شده و کیث هکت داور پیشین فوتبال انتخاب این داور را برای چنین مسابقه حساسی تنش زا خوانده است.

اسکای اسپورتس گزارش می دهد: مورینیو در نشست خبری خود پیش از دیدار با سرخپوشان بندر آنفیلد گفته است:

در این مورد دیدگاه خودم را دارم که با تجربه های قبلی یا هر چیز دیگری که می خواهید اسمش را بگذارید، به آن رسیده ام؛ از همین رو زیاد نمی خواهم در این باره صحبت کنم. فکر می کنم آقای تیلور داور بسیار خوبی است و اینکه برخی عامدانه فشار روی او را بیشتر می کنند. به نظرم چنین فشاری باعث می شود عملکرد او تحت تاثیر قرار گرفته و  داوری مناسب برایش را خیلی سخت خواهد کرد.

بر طبق قوانینی که در سال 2009 وضع شده است، مربیان و بازیکنان اجازه ندارند پیش از بازی نظری تهدیدآمیز یا اثر گذار در مورد داور بازی بیان کنند. حال اتحادیه فوتبال سخنان مورینیو را بررسی کرده و در صورت نیاز با آن برخورد خواهد کرد.

در بیانیه اتحادیه فوتبال هنگام وضع قانون یاد شده آمده است:

باشگاه ها در مورد هرگونه نظری از سوی مربیان، بازیکنان، یا هر مقام رسمی دیگر باشگاه در مورد داور بازی پند گرفته و منع شده اند.

  با نظرات ناشایست پیش از بازی مطابق با قانون برخورد خواهد شد. 

این مطلب در سایت "طرفداری" منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال