کیه وو 1 – 3 میلان؛ پیروزی 6 امتیازی روسونری در ورونا، میلان از تعلل مدعیان نهایت استفاده را برد


طرفداری- میلان موفق شد در یک بازی حساس، کیه وو را شکست دهد.

                                                                                         گزارش بازی

بازی شروع می شود. در ابتدای بازی تیم کیه وو فشار خود را افزایش می دهد و سعی در استفاده از امتیاز میزبانی و اعمال فشار دارد اما روسونری اجازه گلزنی نمی دهد، بازی به حالت معمولی باز می گردد و هردوتیم در حال سنجش یکدیگر هستند. سانتر سوسو از گوشه زمین در آستانه ورود به دروازه، با هوشیاری بازیکنان کیه وو، برمیگردد.

کیه وو 1 - 3 میلان؛ پیروزی 6 امتیازی روسونری در ورونا، میلان از تعلل مدعیان نهایت استفاده را برد

مالکیت توپ در دست میلان است و شاگردان مونتلا با به گردش درآوردن توپ، سعی در پیدا کردن روزنه برای نفوذ هستند. دقیقه 34 شوت از راه دور سوسو، با اختلاف بسیار کم به بیرون می رود. لوکاتلی با کارت زرد داور روبه رو می شود. دقیقه 43 و سوپرگل برای میلان! یورای کوتسکا پس از توپ ربایی از حریف، توپ را جلوی پای خود می اندازد و با پای چپ خود، توپ را از مسافتی دور به زیبایی وارد دروازه کیه وو می کند. 1-0 میلان در ورونا پیش است. نیمه اول با برتری میلان تمام می شود.

کیه وو 1 - 3 میلان؛ پیروزی 6 امتیازی روسونری در ورونا، میلان از تعلل مدعیان نهایت استفاده را برد

نیمه دوم بازی آغاز می شود. تنها ثانیه هایی پس از آغاز بازی در نیمه دوم، میلان دومین گل را هم به ثمر می رساند. پاس بوناونتورا به نیانگ و چرخش زیبای این بازیکن فرانسوی باعث سردرگمی مدافع کیه وو می شود، و نیانگ با شوت پای چپ خود، توپ را به گوشه سمت راست دروازه می فرستد. 

توپ و میدان در اختیار میلان است و این تیم با حملاتی سریع سعی می کند سومین گل را هم به ثمر برساند. لاپادولا جای خود را به خوزه سوسا می دهد. مونتلا تغییر سیستم می دهد. دقیقه 76، بازیکن سابق میلان والتر بیرشا، بر روی ضربه کاشته از فاصله نزدیک، دروازه دوناروما را باز می کند تا وی نواند پنجمین کلین شیت خود را ثبت کند. بازی 2-1 در جریان است. 

دقیقه 80 آندره آ پولی به جای سوسو وارد زمین می شود. دقیقه 88 کارلوس باکا، گلزن کلمبیایی میلان به جای نیانگ وارد زمین می شود، نیانگ در میان تشویق تماشاگران بازی را ترک می کند. 4 دقیقه وقت اضافه اعلام می شود. در دقایق پایانی، کارلوس باکا شوتی را روانه دروازه می کند که با برخورد به داینلی مسیر عوض می کند و وارد دروازه می شود. 3-1 بازی در آستانه اتمام است. در همینجا داور سوت پایان بازی را به صدا در می آورد.

کیه وو 1 - 3 میلان؛ پیروزی 6 امتیازی روسونری در ورونا، میلان از تعلل مدعیان نهایت استفاده را برد

آمار اختصاصی طرفداری برای این بازی را از اینجا مشاهده کنید.

این مطلب در سایت "طرفداری" منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال