منصوریان:طرفداران ما را در مشهد تنها نگذاشتند


با دیگران به اشتراک بگذارید

منصوریان:هواداران ما را در مشهد تنها نگذاشتند

علیرضا منصوریان سرمربی استقلال به تشکر و قدردانی از حضور و حمایت همه جانبه هواداران این تیم در مشهد و بازی با مشکی جامگان توجه کرد.

تصویر و عکس منصوریان:هواداران ما را در مشهد تنها قرار ندادند

به گزارش “ورزش سه”، سرمربی استقلال در همین خصوص به سایت مجلسی باشگاه استقلال گفت: استقلال در مشهد به هیچ وجه تنها عدم و حمایت پر تعداد و پرشور هواداران عزیز خود را همراه داشت. به عنوان نماینده کلکسیون باشگاه استقلال از کلیه هواداران عزیزمان که در مشهد حامی تیم بودند، تشکر و قدردانی می کنم. استقلال از وقت ورود به شهر مشهد و در فرودگاه، مقابل هتل، حضور در استادیوم و وقت بازگشت به تهران در فرودگاه مشهد نکته استقبال گرم هواداران خود قرار گرفت. قادر هستم به صراحت نقل بکنیم مشهد یک پایگاه بسیار خوب برای استقلال است و بدون تردید از این پس هر وقت استقلال برای انجام بازی راهی مشهد شود، انگار در خانه خود بازی می کند.

وی اضافه کرد: در استادیوم هم هواداران استقلال سنگ تمام گذاشتند و همواره حامی و پشتیبان تیم دوست داشتنی خود بودند که این اتفاق بسیار خوب و مثبتی برای تیم ما تلقی میشود و انرژی مثبت زیادی را به تیم آمپول زده است.

سرمربی استقلال در ادامه بیان داشت: اگه هر وقت بخواهم صحبت و یا موضعی داشته باشم و حرفی را خطاب به هواداران عزیز و یا جامعه فوتبال بیان کنم، این کار را از طریق سایت مجلسی باشگاه استقلال و یا رسانه های مجلسی و قابل اعتماد به انجام خواهم رساند. متاسفانه گاهی اوقات شاهد هستیم که مسائلی در قالب صحبت در محفل خصوصی، شنیده ایم و یا گفتمان های سرمربی در داخل تمرین انتشار داده میشود که به هیچ وجه درست نیست و موضع من تلقی نمیشود. چنین مطالبی اصلا و ابدا نکته تایید بنده نیست و انتشار این طوری اخبار کاری غیر حرفه ای و کاملا نادرست است. من اگه حرفی داشته باشم، با صراحت و به صورت مجلسی اعلام می کنم.

______________________

تهیه و تدوین : ستاره ط.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

صبر کن حافظ که گر زين دست باشد درس غم
««« »»»
عشق در هر گوشه‌ای افسانه‌ای خواند ز من

منصوریان:طرفداران ما را در مشهد تنها نگذاشتند

TT / 50 — TP / 16%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال