پیروزی شیرین میلان در منزل کیه وو


با دیگران به اشتراک بگذارید

پیروزی شیرین میلان در خانه کیه وو

میلان در ادامه نتایج برش در هفته های اخیر سری A، امشب در خانه کیه وو به پیروزی ۳-۱ دست یافتند.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس پیروزی شیرین میلان در خانه کیه وو

به گزارش “ورزش سه”، شاگردان وینچنزو مونتلا در این دیدار ابتدا روی دو شوت تماشایی از پشت محوطه جریمه به گل رسیدند و تلاش تیم میزبان برای جبران گل های خورده، تنها یک بار به ثمر نشست. در ثانیه های پایانی بازی میلانی ها به یک گل دیگر دست یابند تا پیروزی شان قبل از سوت پایان قطعی شود.

بازی را کیه وو خوب تر آغاز کرد و در دقایق ابتدایی تا اندازه ای بر توپ و میدان تسلط داشت اما تلاش این تیم برای ایجاد موقعیت به مکانی نرسید.

در ادامه بازی متعادل تر شد و هر دو تیم موقعیت های نصفه و نیمه ای داشتند اما قادر نبودند از آنها بهره گیرند. در حالی که به چشم میامد نیمه اول بدون گل به پایان خواهد رسید، یورای کوچکا در ثانیه های پایانی میلان را قبل انداخت.

روی اشتباه بازیکنان کیه وو، کوچکا پشت محوطه جریمه صاحب موقعیت شد و با یک شوت غیرقابل کنترل کار را به پایان رساند.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩ تصویر و عکس پیروزی شیرین میلان در خانه کیه وو

نیمه دوم را میلانی ها خوب تر آغاز کردند و تنها دو دقیقه از این نیمه سپری شده بود که نیانگ حساب کار را ۲-۰ کرد. بار دیگر اشتباه بازیکنان کیه وو، یک ضدحمله با سرعت را برای روسونری رقم زد و نیانگ پس از به اتمام رساندن بازیکن رقیب، با شوتی تماشایی، کار را به پایان رساند.

تصویر و عکس شماره ۳ ⇩ تصویر و عکس پیروزی شیرین میلان در خانه کیه وو

پس از این گل بازیکنان میزبان که چیزی برای از دست دادن نداشتند، قبل کشیدند و پس از این که چندین موقعیت خوب را از دست دادند، سرانجام در دقیقه ۷۶ توسط والتر بیرسا به گل رسیدند. روی یک ضربه آزاد بود که بیرسا با ضربه ای مناسب، توانست دروازه دوناروما را گشاید.

بازیکنان کیه وو که با این گل امیدوار شده بودند، در دقایق پایانی بر شدت حملات شان اضافه کردند اما این میلان بود که در زمانهای تلف شده به گل رسید. شوت کارلوس باکا در میانه راه به بازیکن رقیب برخورد کرد و وارد دروازه شد و به این ترتیب، بازی با پیروزی ۳-۱ میلان به پایان رسید.

__________________

گردآوری از : شايسته د.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

غلام نرگس جماش آن سهی سروم
««« »»»
که از شراب غرورش به کس نگاهی نيست

پیروزی شیرین میلان در منزل کیه وو

TT / 64 — TP / 17%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال