برقراری یک رابطه و نزدیکی جنسی سلامت اثرات مثبتی بر صورت و خوشگلی زنان دارد!


با دیگران به اشتراک بگذارید

برقراری یک رابطه جنسی سالم تاثیرات مثبتی بر چهره و زیبایی خانم ها دارد!

تأثیر رابطه و نزدیکی جنسی بر خوشگلی بانوان!!

رابطه و نزدیکی جنسی منظم و مداوم باعث میشود نگاه شما جوان بماند. با این که این شعار زیاد به گوش می رسد که خوشگلی درونی است اما میتوان گفت افرادی که رابطه و نزدیکی جنسی سه بار یا بیشتر در هفته را می آزمایند، نگاه و صورت جوانتری دارند.

    اثرات مثبت رابطه و نزدیکی جنسی بر عادت ماهانه و خوشگلی بانوان

همه از تاثیرات کاهش فعالیت جنسی بر روی مردان تا اندازه ای باخبرند ولی کمتر کسی از تاثیر آن بر بدن زن داند. بیاد داشته باشید که علاوه بر تعداد معاشقه، تغییرات هورمونی و عادت ماهانه نیز در میل جنسی بانوان نقش دارد. در این مکان به بررسی تفاوت های تاثیر کاهش فعالیت جنسی بر بانوان و مردان توجه میکنیم.تصویر و عکس العمل بدن فوت شد و زن نسبت به کاهش فعالیت جنسی کاملا فرق می دارد. زن هرچقدر تعداد معاشقه کمتری داشته باشد، میل و لذت جنسی او کمتر شده و معضل تر ارضاء می شود و هرچه بانوان از لحاظ جنسی بیشتر فعال باشند، علاقه آنها به معاشقه بیشتر خواهد بود.

 

    خواص رابطه و نزدیکی جنسی برای حفظ جوانی و تندرستی بانوان

در یک مقاله دیگر که در کتاب love cycle گفته شده، نقل شده است تعداد دفعات آمیزش روی تنظیم عادت ماهانه زنها نیز نقش می دارد. در این مطالعه عادت ماهانه زنانی که بیشتر از دو بار در هفته آمیزش داشتند منظم تر از کسانی بود که فقط هفته ای یک بار نزدیکی می کردند و زنانی که بندرت معاشقه می کردند، عادت ماهانه خیلی شلخته ای داشتند.دلیل این امر افزایش سطح هورمون استروژن در بدن بانوان فعال از نظر جنسی می باشد. ضروری به تذکر است که فقط معاشقه با جنس مخالف باعث این تغییرات هورمونی می شود و خودارضایی چنین تاثیری ندارد.

حتما شما آگاهی میدارید که توانایی باروری یک زن تا حد زیادی به منظم بودن عادت ماهانه او بستگی دارد؛ پس زنانی که فعالیت جنسی بیشتری دارند کمتر دچار معضل ناباروری خواهند شد. از طرف دیگر معمولا هر چه عادت ماهانه نظم بیشتری داشته باشد، سلامت عمومی بدن زن نیز خوب تر خواهد بود و همین فاکتورها دلایل عمده در داشتن چهره ای بشاش و پوستی سالم است همانطور که در مطالب قبلی هم اشاره شد برقراری یک رابطه و نزدیکی جنسی سالم تاثیرات مثبتی بر چهره زنها دارد.

نی نی بان

***********************************

تهیه شده توسط : ترانه ق.

ویژه بانوان در بخش خانه و خانواده سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

چيست اين سقف بلند ساده بسيارنقش
««« »»»
زين معما هيچ دانا در جهان آگاه نيست

برقراری یک رابطه و نزدیکی جنسی سلامت اثرات مثبتی بر صورت و خوشگلی زنان دارد!

TT / 78 — TP / 20%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال