کلیپ فیلم جناب آقای علی کریمی مارادونا و گوهر ورزش فوتبال کشورمان ایران


با دیگران به اشتراک بگذارید

علی کریمی مارادونا و گوهر فوتبال ایران

برای دانلود فیلم اینجا کلیک کنید

آقای علی کریمی خوب ترین بازیکن تکنیکی چندین دهه اخیر فوتبال کشورمان بود آقای علی کریمی به عنوان دریبل خانم تاریخ فوتبال کشورمان آقای علی کریمی در پرسپولیس خو درخشید و خوب ترین بازی های زمان ود را انجام داد بعد به امارات رفت و در تیم الاهلی امارات بازی کرد در آنجا با انجام بازی های مناسب در توجه عرب ها قرار گرفت و شیخ هاب عرب به آن توجه مخصوص داشتن و مبالغ خوبی ببه وی میدادن و بعد به تیم بایرن مونیخ  آلمان رفت و باا انجام چندین بازی خوب و گل زدن برای تیمش کامیاب به حضور در ترکتیب اصلی تیمش شد تا این که آقای علی کریمی  دچار زیان دیدگی بدی میشود و بنا به دلایلی به قطر میرود و در تیم القطر بازی میکند و در اونجا بازیهای نورانی ای را به اکران قرار می دهد و به عنوان بهتربن بازیکن تیمش میشود و نکته توجه عربها قرار میگیرد و شیخ های عرب ب او پول خوبی میدهند بخش دوم، شامل حوزه وسیع تری می شود، چرا که پس از صدور هویت تازه برای افراد، این هویت، کاربردهای فرق می داری در فضای فیزیکی یا سایبر مییابد. در راستای چنین کاربرد هایی است که مباحثی همچون جعل هویت، ربایی هویت و مباحثی از این دست معنا مییابد که اساسا، مقابله با چنین سوء استفاده هایی از حوزه اختیارات سازمان شخص ثالث بیرون است. اما ذکر این نکته لازم است که سازمان طرف سوم، در صدور گواهینامه (مثل کارت) وظایفی را بر عهده دارد که تا حد امکان، باید ویژگی های امنیتی را برای گواهینامه انتخاب بکند تا امکان سوء بهره گیری از آن حداقل شود. اما پس از صدور، مراجع ذی صلاح دیگری وارد میدان خواهند شد آقای علی کریمی که نحوه بهره گیری از این گواهینامه را بر اساس استانداردهای پذیرفته شده، مشخص کرده و بر نحوه بهره گیری از آن، نظارت می کنند. بانک ها، مراجع قانونی، سازمان های دولتی، از این قبیل هستند. یکی از آقای علی کریمی  بخش‌های اهمیتی می داری که در این مرحله قادر هست اثربخش باشد، وضع قوانین لازم الاجرا و همه جانبه در این زمینه است. به عنوان مثال در صورت جعل هویت چه عارضه هایی برای فردی که جعل هویت را به انجام رسانده است در قانون انتخاب شده است. نکته اصلی تر این که مواردی که در قانون انتخاب شده، به صورت کاملا قرار می داری اجرا شود و عموم جامعه در جریان اجرای آن قرار گیرند. به طوری که برای احدی این شک موجود نموجود باشد که چنانچه جعل هویت انجام داد و برای مسئولین ذی صلاح این امر محرز شد، چه عاقبت سوئی در انتظار وی خواهد بود.آقای علی کریمی این کار باید به ترتیبی باشد که در هر صورت چنانچه فرد خاطی لو رفت، ضرری که آقای علی کریمی می‌کند بیشتر از منفعت جعل هویت باشد و همچنین احتمال این که جرم او یافته شود بسیار بالا باشد تا به این ترتیب کسی فکر جعل هویت یا سوء بهره گیری از هویت نیز به سرش نزند. آقای علی کریمی 

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال