فیلم آموزش دوش گرفتن شیرخوار -دانلود و پخش


با دیگران به اشتراک بگذارید

آموزش حمام کردن نوزاد

برای دانلود فیلم اینجا کلیک کنید

در این ویدیوی تعلیمی به شما نحوه دوش گرفتن و طفل و روش هایی که برای دوش گرفتن باید رعایت کنید را مییاموزیم اگه که اولین طفل شما هست و آگاهی نمیدارید چکار کنید قطعا شما افسرده و نگران می شوید ولی اطمینان داشته باشید که با دیدن این ویدیو به طور کامل مییاموزید که چکار کنید حتی حرفه ای هم می شوید .

برا شستن صورت کوچولوتون فقط به آب و پنبه احتیاج دارید امکان می دارد زمانی او بزرگتر شد بخواهید او را در وان بشویید که برای این کار حتما به یک لیز گیر جلو حمامی نیاز خواهید داشت و زمانی که او کوچولو هست هم به یک نگهدارنده حمام برای دوش گرفتن او نیاز دارید این نگهدارنده بسیار مفید است که سعی کنید هیچ گاه خردسال را بدون مراقب دوش نگیرید و اگه کسی عدم او را دوش نگیرید

دوش گرفتن

پیش از دوش گرفتن طفل خوب تر است که همه طلا و جواهرات و هر چیزی که باعث خراش دادن پوست لطیف طفل می شود را از دستان خود در بیاورید و اکنون وقت این رسیده که تیپهای کوچولوتونو در بیارید و او را در یک حوله بپیچانید و صورت او را با پنبه و آب بشویید .

شما باید در دوش گرفتن چشم ها و گردن و پشت گوش طفل را بشویید چون گاهی که او دچار شیر خوردن است امکان می دارد شیری شده باشد و در انجا چگه کرده باشد. سپس به آرامی و با حوله ای که در دست دارید به ارامی سر او را در وان حمان بشویید به طوری که مراقب باشید در بینی و یا گوش او آب نرود .

این مسئله خیلی اهمیتی می دارد که تمام چین های بدنش شسته شود و در این خلال با خردسال خود حرف زنید تا از این کار هر دو صفا بکنید 

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال