فیلم سیلی زدن و کتک خوردن داور از بازیکن فجر سپاسی -دانلود و پخش


با دیگران به اشتراک بگذارید

سیلی زدن و کتک خوردن داور از بازیکن فجر سپاسی

برای دانلود فیلم اینجا کلیک کنید

روز پیش ملوان بندر انزلی و فجر شهید سپاسی در چارچوب رقابت های لیگ یک فوتبال کشورمان با نتیجه مساوی به پایان رسید. این مسابقه به دلیل درگیر شدن بازیکن تیم فجر با داور برای دقایقی با حاشیه هایی همراه بود. بازیکن تیم فجر پس از اینکه با کارت زرد داور مواجه شد به طرف داور رفت و به صورت او سیلی زد و این بازی ب دعوا و چالش کشید داور را زدن و کار به کتک کاری شدید کشیده شد و نیروی انتظامی و پلیس وارد زمین شدند و چندین نفر را دست گیر کردن و به کلانتری محل بردند و بازیکن ها هم به توجه کرد جریمه انتقادی محکوم شدند و بعضبی از بازیکنان به چندین ماه محرونیت محکوم شدند و داور هم با قید وصیغه آزاد شد هویت الکترونیکی به وجود آمده برای افراد در محیط سایبر توسط شخص ثالثی همچون سازمان ثبت احوال، هویت مرجعی می‌باشد که در برگیرنده زیر هویت های مختلف برای افراد مختلف برای بهره گیری از خدمات الکترونیکی مختلف می باشد. بطوریکه افراد، از این هویت، به عنوان هویت مرجع بهره گرفته و از آن برای مقاصد مختلف، از جمله کاربردهای مختلف کارت هوشمند، استفاده میکنند.مسئله اهمیتی می داری که باید در اینجا انتخاب شود، اهمیت تعیین صحیح هویت الکترونیکی افراد خواهد بود. از طرف دیگر، هر نوع سوء بهره گیری از هویت الکترونیکی برای فجر شهید سپاسی  دریافت خدمات و هر گونه بهره گیری از هویت، قادر هست اتفاق بیفتد.بخش دوم، شامل حوزه وسیع تری می شود، چرا که پس از صدور هویت تازه برای افراد، این هویت، کاربردهای فرق می داری در فضای فیزیکی یا سایبر مییابد. در راستای چنین کاربرد هایی است که مباحثی همچون جعل هویت، ربایی هویت و مباحثی از این دست معنا مییابد که اساسا، مقابله با چنین سوء استفاده هایی از حوزه اختیارات سازمان شخص ثالث بیرون است. اما ذکر این مورد لازم است که سازمان طرف سوم، در صدور گواهینامه (مثل کارت) وظایفی را بر عهده دارد که تا حد امکان، باید ویژگی های فجر شهید سپاسی امنیتی را برای گواهینامه انتخاب بکند تا امکان سوء بهره گیری از آن حداقل شود. اما پس از صدور، مراجع ذی صلاح دیگری وارد میدان خواهند شد که نحوه بهره گیری از این گواهینامه را بر اساس استانداردهای پذیرفته شده، مشخص کرده و بر نحوه بهره گیری از آن، نظارت می کنند. بانک ها، مراجع قانونی، سازمان های دولتی، از این قبیل هستند. یکی از بخش‌های اهمیتی می داری که در این مرحله قادر هست اثربخش باشد، وضع قوانین لازم الاجرا و همه جانبه در این زمینه است. به عنوان مثال در صورت جعل هویت چه عارضه هایی برای فردی که جعل هویت را به انجام رسانده است در قانون انتخاب شده است. مورد اصلی تر اینکه مواردی که در قانون انتخاب شده، به صورت کاملا قرار می داری اجرا شود و عموم جامعه در جریان اجرای آن قرار گیرند. به طوری که برای احدی این شک موجود نموجود باشد که چنانچه جعل هویت انجام داد و برای مسئولین ذی صلاح این امر محرز شد، چه عاقبت سوئی در انتظار وی خواهد بود. این کار باید به ترتیبی باشد که در هر صورت چنانچه فرد خاطی لو رفت، ضرری که می‌کند بیشتر از منفعت جعل هویت باشد و همچنین احتمال اینکه جرم او یافته شود بسیار بالا باشد تا به این ترتیب کسی فکر جعل هویت یا سوء بهره گیری از هویت نیز به سرش نزن

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال